Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 29 oktober 2022
Douwe Smit Trofee Roermond
U16 Jongens (JC)
Thijs Bongers Discus 1,5 kg 32,46 m. 2e
Thijs Bongers Kogelslingeren 5 kg 35,90 m. 2e
 
U18 Vrouwen (MB)
Boglarka Kerekgyarto Kogelslingeren 3 kg 36,50 m. 5e
 
Mannen
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,75 m. 1e
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,25 m. 2e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 8,10 m. 3e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 28,20 m. 2e
Bart Zijlstra Discus 2 kg 23,67 m. 3e
Krzysztof Nolbert Kogelslingeren 7,26 kg 48,18 m. 1e
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 39,81 m. 3e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 31,43 m. 4e
 
Vrouwen
Fabiënne van den Hombergh Kogel 4 kg 8,63 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 23,90 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 36,77 m. 1e
 
M75+
Frans de Laat Kogel 4 kg 11,19 m. 2e
Frans de Laat Discus 1 kg 33,54 m. 3e
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 30,73 m. 2e
 

zondag 16 oktober 2022
Record Wedstrijd Sprint en Mila Roermond
U14 Jongens (JD)
Sjoerd Stel 1000 m 3:29,02 min. 1e 17,22 km/h
Koen Deckers 1000 m 3:46,61 min. 2e 15,89 km/h
 
U16 Jongens (JC)
Raf Vaessen 100 m 12,56 sec. +0.8m/s 2e 28,66 km/h
Raf Vaessen 100 m 12,80 sec. +0.0m/s 1e 28,12 km/h
Max Verstraeten 100 m 13,21 sec. -0.5m/s 2e 27,25 km/h
Max Verstraeten 100 m 13,35 sec. +0.8m/s 3e 26,97 km/h
Marinel Veliu 100 m 13,47 sec. -0.1m/s 3e 26,73 km/h
Marinel Veliu 100 m 13,68 sec. +0.3m/s 5e 26,32 km/h
Raf Vaessen 150 m 19,07 sec. -0.4m/s 1e 28,32 km/h
Max Verstraeten 150 m 20,56 sec. -0.4m/s 2e 26,26 km/h
Thom Kessels 150 m 20,85 sec. -0.4m/s 4e 25,90 km/h
Marinel Veliu 150 m 20,94 sec. -0.4m/s 5e 25,79 km/h
Nils van Leipsig 150 m 21,24 sec. +0.3m/s 6e 25,42 km/h
Thom Kessels 1000 m 3:08,24 min. 1e 19,12 km/h
Gijs Deckers 1000 m 3:10,36 min. 2e 18,91 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 3:15,50 min. 3e 18,41 km/h
Koen Stribos 1000 m 3:35,33 min. 4e 16,72 km/h
Simon Hennissen 1000 m 3:37,13 min. 5e 16,58 km/h
 
U14 Meisjes (MD)
Roos In 't Veld 60 m 9,11 sec. +0.6m/s 2e 23,71 km/h
 
U16 Meisjes (MC)
Marit van Leipsig 80 m 11,27 sec. +0.2m/s 1e 25,55 km/h
Marit van Leipsig 80 m 11,52 sec. +0.1m/s 1e 25,00 km/h
Evi Thoneick 80 m 12,74 sec. +0.1m/s 3e 22,61 km/h
Sarah Geraets 1000 m 4:05,92 min. 1e 14,64 km/h
 
Mannen
Sten Driessen 100 m 11,93 sec. -0.5m/s 1e 30,18 km/h
Sten Driessen 100 m 11,93 sec. +0.0m/s 1e 30,18 km/h
Tim Sonnemans 800 m 2:09,94 min. 1e 22,16 km/h
 
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 12,93 sec. -0.5m/s 1e 27,84 km/h
Hannah Cranen 100 m 13,25 sec. +0.8m/s 1e 27,17 km/h
Dagmara Killaars 100 m 13,36 sec. -0.1m/s 3e 26,95 km/h
Dagmara Killaars 100 m 13,68 sec. +0.8m/s 3e 26,32 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,77 sec. -0.7m/s 1e 25,93 km/h
Dagmara Killaars 200 m 28,86 sec. -0.7m/s 2e 24,95 km/h
 

zaterdag 8 oktober 2022
Open PK Werp Vijfkamp Lanaken (B)
Mannen
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,01 m.
Thies Coenen Discus 2 kg 28,52 m.
Thies Coenen Speer 800 g (vanaf 1986) 30,13 m.
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 39,89 m.
Thies Coenen Gewichtwerpen 15,88 kg 11,31 m.
Thies Coenen Werp 5-kamp 2318 punten 3e
 

zaterdag 1 oktober 2022
Clubkampioenschappen Roermond
U14 Jongens (JD)
Pieter Lammerts 80 m 12,29 sec. +0.0m/s 23,43 km/h
Moos Mevissen 80 m 12,45 sec. +0.9m/s 23,13 km/h
Niek Janssen 80 m 12,59 sec. +0.0m/s 22,88 km/h
Sjoerd Stel 80 m 13,00 sec. +0.9m/s 22,15 km/h
Joas de Zeeuw 80 m 13,42 sec. +0.0m/s 21,46 km/h
Cas Glaudemans 80 m 13,67 sec. +0.5m/s 21,07 km/h
Ruben Konings 80 m 13,70 sec. +0.5m/s 21,02 km/h
Koen Deckers 80 m 13,75 sec. +0.9m/s 20,95 km/h
Noah Babic 80 m 14,04 sec. +0.5m/s 20,51 km/h
Jeffrey van Nuil 80 m 14,41 sec. +0.5m/s 19,99 km/h
Moos Mevissen 600 m 1:53,88 min. 18,97 km/h
Sjoerd Stel 600 m 1:54,86 min. 18,81 km/h
Niek Janssen 600 m 1:59,27 min. 18,11 km/h
Koen Deckers 600 m 2:04,51 min. 17,35 km/h
Pieter Lammerts 600 m 2:08,11 min. 16,86 km/h
Noah Babic 600 m 2:13,60 min. 16,17 km/h
Joas de Zeeuw 600 m 2:15,12 min. 15,99 km/h
Ruben Konings 600 m 2:19,07 min. 15,53 km/h
Jeffrey van Nuil 600 m 2:19,31 min. 15,50 km/h
Cas Glaudemans 600 m 2:22,31 min. 15,18 km/h
Sjoerd Stel Kogel 3 kg 8,18 m.
Moos Mevissen Kogel 3 kg 7,97 m.
Joas de Zeeuw Kogel 3 kg 7,03 m.
Pieter Lammerts Kogel 3 kg 7,02 m.
Niek Janssen Kogel 3 kg 6,94 m.
Koen Deckers Kogel 3 kg 6,86 m.
Ruben Konings Kogel 3 kg 6,17 m.
Noah Babic Kogel 3 kg 5,02 m.
Cas Glaudemans Kogel 3 kg 4,87 m.
Jeffrey van Nuil Kogel 3 kg 4,32 m.
Moos Mevissen Speer 400 g 32,50 m.
Niek Janssen Speer 400 g 21,78 m.
Joas de Zeeuw Speer 400 g 17,52 m.
Pieter Lammerts Speer 400 g 14,53 m.
Noah Babic Speer 400 g 13,32 m.
Jeffrey van Nuil Speer 400 g 11,97 m.
Cas Glaudemans Speer 400 g 11,54 m.
Ruben Konings Speer 400 g 10,57 m.
Koen Deckers Speer 400 g 9,31 m.
Sjoerd Stel Speer 400 g 7,67 m.
Niek Janssen Verspringen 3,97 m.
Moos Mevissen Verspringen 3,79 m.
Noah Babic Verspringen 3,66 m.
Sjoerd Stel Verspringen 3,57 m.
Pieter Lammerts Verspringen 3,57 m.
Ruben Konings Verspringen 3,52 m.
Cas Glaudemans Verspringen 3,33 m.
Joas de Zeeuw Verspringen 3,32 m.
Koen Deckers Verspringen 2,99 m.
Jeffrey van Nuil Verspringen 2,00 m.
 
U16 Jongens (JC)
Raf Vaessen 100 m 12,70 sec. +0.6m/s 28,35 km/h
Max Verstraeten 100 m 13,12 sec. +0.6m/s 27,44 km/h
Ennio Ragnetti 100 m 13,32 sec. -0.1m/s 27,03 km/h
Thijs Bongers 100 m 13,43 sec. +0.2m/s 26,81 km/h
Marinel Veliu 100 m 13,69 sec. +0.6m/s 26,30 km/h
Tristan Mestrom 100 m 14,22 sec. -0.1m/s 25,32 km/h
Tijn van Havere 100 m 14,23 sec. -0.1m/s 25,30 km/h
Thom Kessels 100 m 14,25 sec. -0.2m/s 25,26 km/h
Raf Wolters 100 m 14,28 sec. -0.2m/s 25,21 km/h
Nils van Leipsig 100 m 14,29 sec. +0.9m/s 25,19 km/h
Nassir Jakhjoukh 100 m 14,65 sec. +0.2m/s 24,57 km/h
Gijs Deckers 100 m 14,71 sec. +0.9m/s 24,47 km/h
Koen Stribos 100 m 15,44 sec. +0.9m/s 23,32 km/h
Lucas Falck 100 m 15,79 sec. +0.2m/s 22,80 km/h
Roi Schoemakers 600 m 1:41,85 min. 21,21 km/h
Thom Kessels 600 m 1:44,50 min. 20,67 km/h
Thijs Bongers 600 m 1:45,17 min. 20,54 km/h
Raf Vaessen 600 m 1:47,37 min. 20,12 km/h
Nils van Leipsig 600 m 1:47,85 min. 20,03 km/h
Max Verstraeten 600 m 1:48,98 min. 19,82 km/h
Gijs Deckers 600 m 1:50,68 min. 19,52 km/h
Raf Wolters 600 m 1:52,80 min. 19,15 km/h
Koen Stribos 600 m 1:54,26 min. 18,90 km/h
Marinel Veliu 600 m 1:56,37 min. 18,56 km/h
Tijn van Havere 600 m 1:57,65 min. 18,36 km/h
Nassir Jakhjoukh 600 m 1:58,22 min. 18,27 km/h
Tristan Mestrom 600 m 1:59,20 min. 18,12 km/h
Ennio Ragnetti 600 m 2:09,20 min. 16,72 km/h
Lucas Falck 600 m 2:13,72 min. 16,15 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 11,53 m.
Raf Vaessen Kogel 4 kg 10,34 m.
Ennio Ragnetti Kogel 4 kg 9,24 m.
Tijn van Havere Kogel 4 kg 8,99 m.
Max Verstraeten Kogel 4 kg 8,70 m.
Tristan Mestrom Kogel 4 kg 8,44 m.
Nassir Jakhjoukh Kogel 4 kg 8,14 m.
Marinel Veliu Kogel 4 kg 7,89 m.
Koen Stribos Kogel 4 kg 7,78 m.
Thom Kessels Kogel 4 kg 7,49 m.
Roi Schoemakers Kogel 4 kg 7,27 m.
Nils van Leipsig Kogel 4 kg 6,55 m.
Gijs Deckers Kogel 4 kg 6,43 m.
Lucas Falck Kogel 4 kg 5,70 m.
Raf Wolters Kogel 4 kg 5,67 m.
Thijs Bongers Speer 600 g (vanaf 1999) 34,98 m.
Tijn van Havere Speer 600 g (vanaf 1999) 30,18 m.
Raf Vaessen Speer 600 g (vanaf 1999) 29,11 m.
Roi Schoemakers Speer 600 g (vanaf 1999) 25,25 m.
Max Verstraeten Speer 600 g (vanaf 1999) 24,36 m.
Marinel Veliu Speer 600 g (vanaf 1999) 23,25 m.
Tristan Mestrom Speer 600 g (vanaf 1999) 22,80 m.
Ennio Ragnetti Speer 600 g (vanaf 1999) 20,42 m.
Thom Kessels Speer 600 g (vanaf 1999) 19,41 m.
Gijs Deckers Speer 600 g (vanaf 1999) 18,42 m.
Nassir Jakhjoukh Speer 600 g (vanaf 1999) 16,89 m.
Nils van Leipsig Speer 600 g (vanaf 1999) 16,12 m.
Lucas Falck Speer 600 g (vanaf 1999) 14,77 m.
Raf Wolters Speer 600 g (vanaf 1999) 14,31 m.
Koen Stribos Speer 600 g (vanaf 1999) 12,64 m.
Raf Vaessen Verspringen 5,00 m.
Marinel Veliu Verspringen 4,98 m.
Ennio Ragnetti Verspringen 4,81 m.
Roi Schoemakers Verspringen 4,73 m.
Max Verstraeten Verspringen 4,60 m.
Thijs Bongers Verspringen 4,49 m.
Tijn van Havere Verspringen 4,35 m.
Thom Kessels Verspringen 4,23 m.
Nils van Leipsig Verspringen 3,99 m.
Gijs Deckers Verspringen 3,92 m.
Koen Stribos Verspringen 3,91 m.
Nassir Jakhjoukh Verspringen 3,88 m.
Tristan Mestrom Verspringen 3,88 m.
Raf Wolters Verspringen 3,76 m.
Lucas Falck Verspringen 3,35 m.
 
U18 Mannen (JB)
Dave Damen 100 m 12,52 sec. +0.6m/s 28,75 km/h
Sam Geraeds 100 m 13,06 sec. +0.6m/s 27,57 km/h
Simon Blokhuis 100 m 13,56 sec. +0.2m/s 26,55 km/h
Timo van Bergen 100 m 13,56 sec. -0.1m/s 26,55 km/h
Dave Damen 400 m 61,34 sec. 23,48 km/h
Sam Geraeds 400 m 61,66 sec. 23,35 km/h
Simon Blokhuis 400 m 63,43 sec. 22,70 km/h
Timo van Bergen 400 m 65,80 sec. 21,88 km/h
Timo van Bergen Kogel 5 kg 10,95 m.
Dave Damen Kogel 5 kg 9,73 m.
Sam Geraeds Kogel 5 kg 8,46 m.
Simon Blokhuis Kogel 5 kg 7,30 m.
Timo van Bergen Speer 700 g 36,86 m.
Sam Geraeds Speer 700 g 31,24 m.
Dave Damen Speer 700 g 24,63 m.
Simon Blokhuis Speer 700 g 18,76 m.
Dave Damen Verspringen 5,98 m.
Simon Blokhuis Verspringen 4,78 m.
Sam Geraeds Verspringen 4,71 m.
Timo van Bergen Verspringen 4,29 m.
 
U14 Meisjes (MD)
Sofie Rozema 60 m 9,72 sec. 22,22 km/h
Tina Muller 60 m 9,84 sec. 21,95 km/h
Renee Lammerts 60 m 10,06 sec. 21,47 km/h
Sara Benkal 60 m 10,50 sec. 20,57 km/h
Madelon Mestrom 60 m 10,75 sec. 20,09 km/h
Chrisje Neus 60 m 10,84 sec. 19,93 km/h
Norah Mijhad 60 m 10,92 sec. 19,78 km/h
Sofie Rozema 600 m 2:04,56 min. 17,34 km/h
Norah Mijhad 600 m 2:15,29 min. 15,97 km/h
Madelon Mestrom 600 m 2:22,97 min. 15,11 km/h
Sara Benkal 600 m 2:23,89 min. 15,01 km/h
Tina Muller 600 m 2:25,76 min. 14,82 km/h
Renee Lammerts 600 m 2:29,17 min. 14,48 km/h
Chrisje Neus 600 m 2:33,66 min. 14,06 km/h
Sofie Rozema Kogel 2 kg 7,47 m.
Renee Lammerts Kogel 2 kg 6,67 m.
Tina Muller Kogel 2 kg 6,36 m.
Norah Mijhad Kogel 2 kg 5,39 m.
Madelon Mestrom Kogel 2 kg 5,35 m.
Sara Benkal Kogel 2 kg 4,96 m.
Chrisje Neus Kogel 2 kg 4,75 m.
Norah Mijhad Speer 400 g 13,49 m.
Sofie Rozema Speer 400 g 12,80 m.
Madelon Mestrom Speer 400 g 9,28 m.
Renee Lammerts Speer 400 g 9,05 m.
Tina Muller Speer 400 g 8,56 m.
Chrisje Neus Speer 400 g 8,25 m.
Sara Benkal Speer 400 g 8,12 m.
Sofie Rozema Verspringen 3,47 m.
Renee Lammerts Verspringen 3,39 m.
Tina Muller Verspringen 3,24 m.
Madelon Mestrom Verspringen 3,09 m.
Sara Benkal Verspringen 2,96 m.
Chrisje Neus Verspringen 2,83 m.
Norah Mijhad Verspringen 2,55 m.
 
U16 Meisjes (MC)
Marit van Leipsig 80 m 11,50 sec. +0.0m/s 25,04 km/h
Amy Damen 80 m 11,99 sec. +0.0m/s 24,02 km/h
Sayen Hofwijks 80 m 12,16 sec. +0.5m/s 23,68 km/h
Amy Damen 600 m 2:02,76 min. 17,60 km/h
Marit van Leipsig 600 m 2:11,11 min. 16,47 km/h
Sayen Hofwijks 600 m 2:20,10 min. 15,42 km/h
Amy Damen Kogel 3 kg 8,26 m.
Marit van Leipsig Kogel 3 kg 6,53 m.
Sayen Hofwijks Kogel 3 kg 5,40 m.
Amy Damen Speer 500 g (vanaf 2008) 17,90 m.
Sayen Hofwijks Speer 500 g (vanaf 2008) 12,98 m.
Marit van Leipsig Speer 500 g (vanaf 2008) 10,34 m.
Marit van Leipsig Verspringen 4,45 m.
Sayen Hofwijks Verspringen 4,15 m.
Amy Damen Verspringen 4,13 m.
 
U18 Vrouwen (MB)
Fenne Cantelberg 100 m 14,26 sec. +0.8m/s 25,25 km/h
Filia Hofwijks 100 m 15,33 sec. +0.9m/s 23,48 km/h
Fenne Cantelberg 400 m 67,08 sec. 21,47 km/h
Filia Hofwijks 400 m 79,73 sec. 18,06 km/h
Fenne Cantelberg Kogel 3 kg 8,49 m.
Filia Hofwijks Kogel 3 kg 6,30 m.
Fenne Cantelberg Speer 500 g (vanaf 2008) 16,47 m.
Filia Hofwijks Speer 500 g (vanaf 2008) 14,92 m.
Fenne Cantelberg Verspringen 4,60 m.
Filia Hofwijks Verspringen 3,97 m.
 
U20 Vrouwen (MA)
Lisanne de Vreede 100 m 13,68 sec. +0.8m/s 26,32 km/h
Eline Konings 100 m 14,25 sec. +0.8m/s 25,26 km/h
Eline Konings 400 m 66,76 sec. 21,57 km/h
Lisanne de Vreede Kogel 3 kg 6,74 m.
Eline Konings Kogel 3 kg 6,51 m.
Eline Konings Speer 600 g (vanaf 1999) 18,29 m.
Lisanne de Vreede Speer 600 g (vanaf 1999) 17,84 m.
Eline Konings Verspringen 4,31 m.
Lisanne de Vreede Verspringen 4,25 m.
 
Mannen
Sten Driessen 100 m 12,05 sec. +0.6m/s +0.6e 29,88 km/h
Tim Sonnemans 100 m 13,27 sec. +0.9m/s 27,13 km/h
Nassim Jakhjoukh 100 m 13,78 sec. -0.2m/s 26,12 km/h
Gabriel van Mierlo 100 m 14,40 sec. -0.2m/s 25,00 km/h
Nick Wanten 400 m 64,35 sec. 22,38 km/h
Nassim Jakhjoukh 400 m 71,20 sec. 20,22 km/h
Gabriel van Mierlo 400 m 72,57 sec. 19,84 km/h
Sten Driessen Kogel 7,26 kg 9,40 m.
Nassim Jakhjoukh Kogel 7,26 kg 7,29 m.
Gabriel van Mierlo Kogel 7,26 kg 6,35 m.
Tim Sonnemans Kogel 7,26 kg 5,85 m.
Sten Driessen Speer 800 g (vanaf 1986) 35,46 m.
Nassim Jakhjoukh Speer 800 g (vanaf 1986) 26,81 m.
Gabriel van Mierlo Speer 800 g (vanaf 1986) 25,82 m.
Tim Sonnemans Speer 800 g (vanaf 1986) 23,63 m.
Gabriel van Mierlo Verspringen 4,67 m.
Sten Driessen Verspringen 4,54 m.
Tim Sonnemans Verspringen 4,42 m.
Nassim Jakhjoukh Verspringen 4,41 m.
 
Vrouwen
Hannah Cranen 100 m 13,20 sec. +0.8m/s 27,27 km/h
Dagmara Killaars 100 m 13,64 sec. +0.8m/s 26,39 km/h
Emmelijn van Eldik 100 m 14,76 sec. +0.2m/s 24,39 km/h
Hannah Cranen 400 m 63,32 sec. 22,74 km/h
Dagmara Killaars 400 m 68,52 sec. 21,02 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 70,15 sec. 20,53 km/h
Lena Rötter 400 m 74,97 sec. 19,21 km/h
Dagmara Killaars Kogel 4 kg 8,24 m.
Hannah Cranen Kogel 4 kg 7,47 m.
Emmelijn van Eldik Kogel 4 kg 5,39 m.
Hannah Cranen Speer 600 g (vanaf 1999) 22,43 m.
Dagmara Killaars Speer 600 g (vanaf 1999) 22,25 m.
Emmelijn van Eldik Speer 600 g (vanaf 1999) 15,14 m.
Hannah Cranen Verspringen 4,88 m.
Emmelijn van Eldik Verspringen 3,74 m.
 

zaterdag 17 september 2022
Competitie C/D Junioren Finale C Emmeloord
U16 Jongens (JC)
Max Verstraeten 100 m 13,62 sec. -2.7m/s 12e 26,43 km/h
Thom Kessels 100 m 14,29 sec. +0.8m/s 25e 25,19 km/h
Nils van Leipsig 100 m 14,87 sec. +0.8m/s 28e 24,21 km/h
Thom Kessels 1500 m 5:24,37 min. 20e 16,65 km/h
Roi Schoemakers 1500 m 5:25,55 min. 21e 16,59 km/h
Nils van Leipsig 1500 m 5:30,28 min. 22e 16,35 km/h
Roi Schoemakers 100 m Horden 84,0 cm 18,56 sec. +1.7m/s 22e 19,40 km/h
Tijn van Havere 100 m Horden 84,0 cm 20,66 sec. +0.0m/s 27e 17,42 km/h
Nils van Leipsig 100 m Horden 84,0 cm 21,81 sec. +0.0m/s 28e 16,51 km/h
Thijs Bongers Kogel 4 kg 11,78 m. 3e
Tijn van Havere Kogel 4 kg 8,78 m. 5e
Thijs Bongers Discus 1 kg 36,29 m. 1e
Tijn van Havere Discus 1 kg 23,54 m. 11e
Raf Vaessen Verspringen 4,92 m. +0.5m/s 5e
Max Verstraeten Verspringen 4,25 m. +4.2m/s 14e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,50 m. 8e
Max Verstraeten,
Thijs Bongers,
Raf Vaessen,
Thom Kessels
4x100m 51,13 sec. 5e 28,16 km/h
 

vrijdag 16 september 2022
NEK Light Amsterdam
U18 Mannen (JB)
Thijs Lamboo,
Timo van Bergen,
Bruno Montforts,
Sam Geraeds
4x100m 50,78 sec. 6e 28,36 km/h
Bruno Montforts,
Timo van Bergen,
Thijs Lamboo,
Sam Geraeds
Zweedse Estafette 2:21,93 min. 6e 25,36 km/h
 

zondag 4 september 2022
D-Speken Amsterdam
U14 Jongens (JD)
Moos Mevissen Speer 400 g 33,81 m. 7e
Daan Domburg Speer 400 g 32,08 m. 8e
Daan Domburg Speer 400 g 31,03 m.
Moos Mevissen Speer 400 g 30,79 m.