Uitslagen Baan




zondag 19 mei 2024
2e Competitie U14/U16, Sittard
U16 Jongens (JC)
Loris Wullems 150 m 21,05 sec. +1.0m/s 9e 25,65 km/h
Anass E lBachiri 150 m 23,35 sec. +0.1m/s 15e 23,13 km/h
Federico Vaessen 150 m 23,81 sec. +0.1m/s 17e 22,68 km/h
Sjoerd Stel 1500 m 5:02,29 min. 3e 17,86 km/h
Loris Wullems 100 m Horden 84,0 cm 19,15 sec. +0.6m/s 7e 18,80 km/h
Federico Vaessen Kogel 4 kg 6,68 m. 5e
Jeffrey van Nuil Kogel 4 kg 5,20 m. 11e
Niek Janssen Speer 600 g (vanaf 1999) 26,17 m. 2e
Jeffrey van Nuil Speer 600 g (vanaf 1999) 15,44 m. 10e
Anass E lBachiri Speer 600 g (vanaf 1999) 12,88 m. 13e
Niek Janssen Verspringen 4,52 m. +0.3m/s 3e
Noah Babic Verspringen 4,12 m. +1.0m/s 7e
Anass E lBachiri Verspringen 3,37 m. +1.2m/s 10e
Noah Babic Hoogspringen 1,45 m. 3e
Niek Janssen
Federico Vaessen
Loris Wullems
Noah Babic
4x100m 57,28 sec. 5e 25,14 km/h
U14 Meisjes (MD)
Lotte van Havere 60 m 9,46 sec. +1.1m/s 13e 22,83 km/h
Ela Verlinden 60 m 10,17 sec. -1.1m/s 25e 21,24 km/h
Merle Jilderda 60 m 10,64 sec. -0.9m/s 34e 20,30 km/h
Ming fa Lin 60 m 10,79 sec. -0.9m/s 35e 20,02 km/h
Pien Koumans 600 m 1:56,03 min. 5e 18,62 km/h
Ming fa Lin 600 m 2:09,11 min. 18e 16,73 km/h
Pien Koumans 60 m Horden 76,2 cm 13,12 sec. 16e 16,46 km/h
Ela Verlinden 60 m Horden 76,2 cm 13,41 sec. 18e 16,11 km/h
Mirre Ickenroth Kogel 2 kg 7,04 m. 7e
Lana Dols Kogel 2 kg 4,97 m. 18e
Nuria Hupkens Kogel 2 kg 3,53 m. 21e
Ela Verlinden Speer 400 g 17,40 m. 4e
Merle Jilderda Speer 400 g 12,13 m. 17e
Mirre Ickenroth Verspringen 3,81 m. +0.3m/s 9e
Ming fa Lin Verspringen 3,12 m. +1.2m/s 20e
Merle Jilderda Verspringen 2,92 m. -0.2m/s 24e
Nuria Hupkens Verspringen 1,99 m. +1.0m/s 25e
Lotte van Havere Hoogspringen 1,30 m. 3e
Lotte van Havere
Mirre Ickenroth
Pien Koumans
Lana Dols
4x60m 35,77 sec. 5e 24,15 km/h
U16 Meisjes (MC)
Roos in 't Veld 150 m 21,53 sec. +1.1m/s 9e 25,08 km/h
Sofie Rozema 150 m 22,64 sec. +1.1m/s 19e 23,85 km/h
Sofie Rozema 1500 m 5:27,36 min. 2e 16,50 km/h
Chrisje Neus Kogel 3 kg 6,01 m. 13e
Chrisje Neus Discus 1 kg 14,28 m. 13e
Madelon Mestrom Discus 1 kg 11,66 m. 16e
Chrisje Neus Speer 500 g (vanaf 2008) 13,92 m. 15e
Madelon Mestrom Verspringen 3,59 m. -1.8m/s
Roos in 't Veld Hoogspringen 1,20 m. 13e
Madelon Mestrom
Pleun Cilekens
Sofie Rozema
Roos in 't Veld
4x80m 46,64 sec. 8e 24,70 km/h

zaterdag 18 mei 2024
20. Int. Sparkassen Hammerwurf-Meeting 2024, Fršnkisch-Crumbach (D)
Mannen
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 7,26 kg 59,28 m. 5e

vrijdag 17 mei 2024
Asterix trackmeeting, Eindhoven
Mannen
Tim Sonnemans 200 m 25,15 sec. +1.2m/s 3e 28,63 km/h
Tim Sonnemans 400 m 54,55 sec. 5e 26,40 km/h
Wouter Bink 400 m 54,69 sec. 6e 26,33 km/h
Wouter Bink 1500 m 4:25,42 min. 5e 20,35 km/h
Vrouwen
Lisanne de Vreede 400 m 1:03,62 sec. 2e 22,63 km/h

zondag 12 mei 2024
Super League Interclub, Leuven (B)
Mannen
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 16,78 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 7,26 kg 60,42 m. 2e

zaterdag 11 mei 2024
Ter Specke Bokaal, Lisse
Mannen
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 16,64 m. 3e

vrijdag 10 mei 2024
Trackmeeting, Valkenswaard
Mannen
Tim Sonnemans 100 m 12,67 sec. -0.9m/s 11e 28,41 km/h
Tim Sonnemans Mijl 4:47,33 min. 2e 20,16 km/h

dinsdag 7 mei 2024
Limbra Avondwedstrijd, Helmond
U18 Mannen (JB)
Raf Vaessen 400 m 55,74 sec. 2e 25,83 km/h
Tijn van Havere Kogel 5 kg 9,56 m. 2e
Tijn van Havere Speer 700 g 31,19 m. 1e
Vrouwen
Emmelijn van Eldik 100 m 14,57 sec. +0.2m/s 3e 24,71 km/h

zondag 28 april 2024
2e Competitie U18/U20, Nijmegen
U18 Mannen (JB)
Max Verstraeten 100 m 12,65 sec. -0.6m/s 11e 28,46 km/h
Tristan Mestrom 100 m 13,24 sec. -1.2m/s 17e 27,19 km/h
Raf Vaessen 200 m 24,79 sec. -0.3m/s 5e 29,04 km/h
Roi Schoemakers 200 m 25,10 sec. -0.5m/s 8e 28,69 km/h
Roi Schoemakers 400 m 56,04 sec. 4e 25,70 km/h
Max Verstraeten 400 m 58,62 sec. 9e 24,56 km/h
Nils van Leipsig 1500 m 5:06,02 min. 14e 17,65 km/h
Tijn van Havere 110 m Horden 91,4 cm 22,40 sec. -.3m/s 3e 17,68 km/h
Tristan Mestrom Kogel 5 kg 9,16 m. 6e
Tijn van Havere Kogel 5 kg 9,06 m. 7e
Tijn van Havere Speer 700 g 34,19 m. 7e
Raf Vaessen Speer 700 g 31,52 m. 11e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,80 m. 2e
Roi Schoemakers
Nils van Leipsig
Max Verstraeten
Tristan Mestrom
Zweedse Estafette 2:21,97 min. 10e 25,36 km/h

zondag 21 april 2024
1e Senioren Competitie, Gemert
U18 Mannen (JB)
Max Verstraeten 100 m 12,64 sec. +0.5m/s 19e 28,48 km/h
Raf Vaessen 200 m 24,53 sec. +1.4m/s 9e 29,35 km/h
Max Verstraeten 400 m 60,06 sec. 21e 23,98 km/h
Nils van Leipsig 5000 m 18:48,37 min. 16e 15,95 km/h
Raf Vaessen Hoogspringen 1,75 m. 5e
Roi Schoemakers Hink-stapsprong 10,91 m. +0.3m/s 13e
U18 Vrouwen (MB)
Marit van Leipsig 100 m 14,23 sec. +0.5m/s 13e 25,30 km/h
Marit van Leipsig Verspringen 4,33 m. +0.5m/s 12e
U20 Vrouwen (MA)
Nina Kruijtzer 200 m 32,64 sec. +3.1m/s 17e 22,06 km/h
Nina Kruijtzer 800 m 3:00,52 min. 16e 15,95 km/h
Mannen
Tim Sonnemans 400 m 54,86 sec. 9e 26,25 km/h
Tim Sonnemans 800 m 2:05,33 min. 4e 22,98 km/h
Wouter Bink 5000 m 17:17,85 min. 5e 17,34 km/h
Alwin van den Heuvel 5000 m 17:20,05 min. 6e 17,31 km/h
Guido Klaassen 110 m Horden 106,7 cm 21,32 sec. +0.9m/s 17e 18,57 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 7,26 kg 16,43 m. 1e
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,48 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Discus 2 kg 41,46 m. 1e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,96 m. 11e
Tim Sonnemans
Wouter Bink
Raf Vaessen
Max Verstraeten
Zweedse Estafette 2:12,07 min. 8e 27,26 km/h
Vrouwen
Lena Rötter 3000 m 13:13,29 min. 10e 13,61 km/h
Marlou Knijnenburg 100 m Horden 84,0 cm 19,28 sec. +1.8m/s 12e 18,67 km/h
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,40 m. 7e
Marlou Knijnenburg
Nina Kruijtzer
Marit van Leipsig
Lena Rötter
Zweedse Estafette 2:52,70 min. 11e 20,85 km/h
V40+
Loes Verlaak Kogel 4 kg 11,12 m. 6e
Loes Verlaak Discus 1 kg 44,02 m. 1e

zondag 14 april 2024
1e Competitie U18/U20, Valkenswaard
U18 Mannen (JB)
Raf Vaessen 100 m 12,19 sec. +1.3m/s 29,53 km/h
Max Verstraeten 100 m 12,72 sec. +1.4m/s 28,30 km/h
Roi Schoemakers 200 m 25,28 sec. +0.9m/s 28,48 km/h
Thom Kessels 200 m 27,73 sec. +0.9m/s 25,96 km/h
Thom Kessels 800 m 2:18,32 min. 20,82 km/h
Nils van Leipsig 3000 m 10:55,89 min. 16,47 km/h
Roi Schoemakers 400 m Horden 84.0 cm 62,27 sec. 23,13 km/h
Tristan Mestrom Kogel 5 kg 9,03 m.
Tristan Mestrom Discus 1,5 kg 32,85 m.
Tristan Mestrom Speer 700 g 26,20 m.
Raf Vaessen Verspringen 5,38 m. -1.4m/s
Raf Vaessen Hoogspringen 1,65 m.
Max Verstraeten
Nils van Leipsig
Thom Kessels
Roi Schemakers
4x400m 4:08,67 min. 23,16 km/h

vrijdag 12 april 2024
Avondwedstrijd, HŁckelhoven
Mannen
Sten Driessen 150 m 18,08 sec. 29,87 km/h
Sten Driessen 300 m 38,68 sec. 27,92 km/h
Vrouwen
Emmelijn van Eldik 60 m 10,82 sec. 19,96 km/h
Emmelijn van Eldik 150 m 23,00 sec. 23,48 km/h

zaterdag 6 april 2024
1e Competitie U14/U16, Venray
U16 Jongens (JC)
Loris Wullems 100 m 13,91 sec. +0.2m/s 7e 25,88 km/h
Federico Vaessen 100 m 15,74 sec. +0.2m/s 16e 22,87 km/h
Sjoerd Stel 800 m 2:24,26 min. 3e 19,96 km/h
Federico Vaessen 800 m 2:58,28 min. 18e 16,15 km/h
Noah Babic 800 m 2:59,95 min. 19e 16,00 km/h
Loris Wullems 100 m Horden 84,0 cm 19,11 sec. +0.0m/s 7e 18,84 km/h
Niek Janssen Speer 600 g (vanaf 1999) 25,21 m. 3e
Niek Janssen Verspringen 4,29 m. 7e
Noah Babic Hoogspringen 1,45 m. 2e
Loris Wullems
Niek Janssen
Federico Vaessen
Noah Babic
4x100m 58,09 sec. 6e 24,79 km/h
U14 Meisjes (MD)
Lotte van Havere 60 m 9,29 sec. +0.0m/s 15e 23,25 km/h
Lana Dols 60 m 10,02 sec. +0.0m/s 28e 21,56 km/h
Ming fa Lin 60 m 10,61 sec. +0.0m/s 34e 20,36 km/h
Pien Koumans 1000 m 3:42,01 min. 9e 16,22 km/h
Ming fa Lin 1000 m 3:54,07 min. 15e 15,38 km/h
Pien Koumans 60 m Horden 76,2 cm 13,05 sec. -0.7m/s 14e 16,55 km/h
Ela Verlinden 60 m Horden 76,2 cm 13,31 sec. -1.0m/s 15e 16,23 km/h
Mirre Ickenroth Kogel 2 kg 5,65 m. 15e
Lana Dols Kogel 2 kg 5,26 m. 16e
Nuria Hupkens Discus 0,75 kg 8,05 m. 16e
Ela Verlinden Speer 400 g 17,63 m. 5e
Mirre Ickenroth Verspringen 3,74 m. -2.1m/s 11e
Ela Verlinden Verspringen 3,27 m. +0.0m/s 18e
Lotte van Havere Hoogspringen 1,35 m. 2e
Ming fa Lin Hoogspringen 1,10 m. 17e
Lotte van Havere
Mirre Ickenroth
Pien Koumans
Lana Dols
4x60m 35,69 sec. 3e 24,21 km/h
U16 Meisjes (MC)
Pleun Cillekens 80 m 12,15 sec. -0.1m/s 18e 23,70 km/h
Sofie Rozema 800 m 2:42,05 min. 4e 17,77 km/h
Madelon Mestrom 800 m 2:53,17 min. 10e 16,63 km/h
Pleun Cillekens 80 m Horden 76,2 cm 17,03 sec. +0.0m/s 15e 16,91 km/h
Madelon Mestrom Discus 1 kg 11,76 m. 17e
Madelon Mestrom Verspringen 3,65 m. -0.9m/s 16e
Pleun Cillekens Hoogspringen 1,25 m. 9e