Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 28 augustus 2016
C-Spelen Amsterdam
JC
Thies Coenen Kogel 4 kg 13,31 m.
Thies Coenen Kogel 4 kg 13,20 m. 8e
 
MC
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 14,42 sec. -0.6m/s 19,97 km/h
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 43,32 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 30,22 m. 4e
Eefje Helwegen Kogelslingeren 3 kg 24,32 m. 7e
 

zondag 28 augustus 2016
Zuid Nederlands Kampioenschap Weert
JA
Tarik Chaatouf 100 m 11,56 sec. +0.2m/s 31,14 km/h
Tarik Chaatouf 100 m 11,85 sec. 7e 30,38 km/h
Tarik Chaatouf 200 m 23,40 sec. +0.3m/s 5e 30,77 km/h
Guus Winkelmolen 800 m 1:59,53 min. 1e 24,09 km/h
 
Mannen
Rik van der Sterren 5000 m 17:06,51 min. 5e 17,54 km/h
Alain Dijkstra Polsstokhoogspringen 3,80 m. 2e
 
M50+
Peter Holthuijsen Kogel 7,26 kg 11,71 m. 3e
Peter Holthuijsen Discus 2 kg 33,80 m. 6e
 

zaterdag 27 augustus 2016
C-Spelen Amsterdam
JC
Thies Coenen Kogelslingeren 4 kg 37,18 m. 4e
 
MC
Madelief Vaessen 300 m Horden 76,2 cm 53,31 sec. 20,26 km/h
 

vrijdag 26 augustus 2016
BNO instuifcircuit regio 15 Gemert
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,20 m. 4e
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,93 m. 3e
Henk van Bakel Hoogspringen 1,15 m. 2e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,21 m. 5e
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,15 m. 1e
 

zaterdag 20 augustus 2016
werpvijfkamp Open BK Stekene (B)
M65+
Jan Titulaer Kogel 5 kg 10,65 m.
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,63 m.
Frans Klep Kogel 5 kg 8,32 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,20 m.
Frans Klep Discus 1 kg 29,98 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 29,73 m.
Jan Titulaer Speer 600 g (vanaf 1999) 30,53 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 29,36 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 27,36 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 5 kg 35,14 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 32,41 m.
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 25,51 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 9,08 kg 14,52 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 12,77 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 10,04 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3404 punten
Jan Titulaer Werp 5-kamp M65 3371 punten
Frans Klep Werp 5-kamp M65 2597 punten
 

zaterdag 13 augustus 2016
baanwedstrijd Krefeld (D)
M50+
Peter Holthuijsen Kogel 6 kg 11,91 m.
Peter Holthuijsen Discus 1,5 kg 39,74 m.
 

zaterdag 6 augustus 2016
Nacht van Lommel Lommel (B)
M65+
Jan Titulaer Kogel 5 kg 10,54 m.
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,87 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,98 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 31,10 m.
Jan Titulaer Speer 600 g (vanaf 1999) 29,70 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 28,60 m.
 

zaterdag 6 augustus 2016
Flanders Cup Huizigen (B)
JA
Tarik Chaatouf 400 m 51,24 sec. 28,10 km/h
 

zaterdag 30 juli 2016
Meeting voor Mol Kessel-Lo (B)
JA
Tarik Chaatouf 100 m 11,86 sec. -1.3m/s 30,35 km/h
Tarik Chaatouf 300 m 35,94 sec. 30,05 km/h
 
MC
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 4 kg 24,80 m. 8e
 

zaterdag 23 juli 2016
Internationale Werp 5-kamp Hilversum
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,48 m.
Henk van Bakel Discus 1 kg 36,53 m.
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 34,01 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 30,94 m.
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 13,17 m.
Henk van Bakel Werp 5-kamp M60 3055 punten 9e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,84 m.
Frans de Laat Discus 1 kg 38,82 m.
Frans de Laat Speer 500 g (vanaf 2008) 26,69 m.
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 39,60 m.
Frans de Laat Gewichtwerpen 7,26 kg 16,32 m.
Frans de Laat Werp 5-kamp M70 4077 punten 4e
 

zaterdag 23 juli 2016
26th Memorial Rasschaert Ninove (B)
JA
Tarik Chaatouf 400 m 51,05 sec. 28,21 km/h
 

vrijdag 22 juli 2016
(after) avondinstuif Roermond
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,21 m. 1e
 

vrijdag 22 juli 2016
Avond Instuif Roermond
JD
Goos Meuwissen 80 m 11,16 sec. +0.2m/s 1e 25,81 km/h
Goos Meuwissen 150 m 21,05 sec. +1.1m/s 1e 25,65 km/h
Stijn Wolfhagen 1000 m 3:48,87 min. 7e 15,73 km/h
 
JC
Thies Coenen Kogel 4 kg 12,87 m. 1e
Thies Coenen Kogelslingeren 4 kg 39,82 m. 1e
 
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,90 sec. +0.4m/s 2e 30,25 km/h
Pie Meuwissen 100 m 12,39 sec. -1.0m/s 4e 29,06 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 13,09 sec. +0.3m/s 5e 27,50 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,60 sec. +0.5m/s 2e 30,51 km/h
Pie Meuwissen 200 m 25,23 sec. +0.0m/s 5e 28,54 km/h
Anday Tekle 1500 m 4:41,84 min. 2e 19,16 km/h
Laurens Handels Hoogspringen 1,70 m. 1e
 
JA
Guus Winkelmolen 1500 m 4:21,11 min. 1e 20,68 km/h
Habtom Kesete Gerezgiheir 1500 m 4:49,78 min. 2e 18,63 km/h
 
MD
Jane Wanten 60 m 9,07 sec. +0.0m/s 2e 23,81 km/h
Nina Vijgen 60 m 9,64 sec. +0.0m/s 5e 22,41 km/h
Bibi Dohmen 60 m 9,87 sec. 6e 21,88 km/h
Frauke Classen 60 m 10,10 sec. +0.2m/s 8e 21,39 km/h
Maaike Andringa 60 m 10,27 sec. +0.2m/s 9e 21,03 km/h
Lisanne de Vreede 150 m 23,45 sec. -0.1m/s 2e 23,03 km/h
Frauke Classen 150 m 25,45 sec. -0.1m/s 5e 21,22 km/h
Jill Wanten 1000 m 3:20,87 min. 2e 17,92 km/h
Loren Djolo 1000 m 3:32,51 min. 3e 16,94 km/h
Jane Wanten 1000 m 3:36,68 min. 4e 16,61 km/h
Maaike Andringa 1000 m 4:21,57 min. 8e 13,76 km/h
Aleid Jacobs 1000 m 4:28,16 min. 9e 13,42 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 8,22 m. 4e
Lisanne de Vreede Kogel 2 kg 7,38 m. 5e
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 7,05 m. 7e
Maaike Andringa Kogel 2 kg 5,56 m. 10e
Aleid Jacobs Kogelslingeren 2 kg 15,40 m. 2e
Lisanne de Vreede Verspringen 3,73 m. 3e
Aleid Jacobs Verspringen 3,25 m. 10e
Renske Helwegen Hoogspringen 1,25 m. 3e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,20 m. 6e
Nina Vijgen Hoogspringen 1,20 m. 6e
 
MC
Julie van de Wal 80 m 11,11 sec. 1e 25,92 km/h
Madelief Vaessen 80 m 11,39 sec. +0.2m/s 3e 25,29 km/h
Julie van de Wal 150 m 20,79 sec. +1.1m/s 2e 25,97 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 8,48 m. 2e
Eefje Helwegen Kogel 3 kg 8,28 m. 3e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 43,60 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 29,80 m. 3e
Eefje Helwegen Kogelslingeren 3 kg 23,27 m. 5e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,40 m. 3e
 
MB
Vivian Kurvers 100 m 15,85 sec. +0.5m/s 3e 22,71 km/h
Maud Waajen 200 m 28,59 sec. -0.6m/s 3e 25,18 km/h
Sabine Boonen Kogel 3 kg 10,27 m. 2e
Vivian Kurvers Kogel 3 kg 8,12 m. 3e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 40,51 m. 3e
Sabine Boonen Kogelslingeren 3 kg 31,20 m. 4e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 2e
 
MA
Lisanne Baetsen 100 m 13,66 sec. +0.5m/s 1e 26,35 km/h
Lisanne Baetsen 200 m 28,47 sec. -0.6m/s 1e 25,29 km/h
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,39 sec. -1.0m/s 4e 29,06 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,43 m. 1e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 27,37 m. 1e
 
Vrouwen
Elise Verhees 100 m 14,17 sec. +0.5m/s 1e 25,41 km/h
Elise Verhees 200 m 29,94 sec. -0.5m/s 1e 24,05 km/h
Monika Goralska Kogel 4 kg 7,75 m. 1e
Monika Goralska Verspringen 3,29 m. 1e
 
M35+
Remco Stribos 1500 m 5:12,09 min. 2e 17,30 km/h
 
M40+
René Vaessen 100 m 12,65 sec. +0.3m/s 1e 28,46 km/h
 
M45+
Eduard Wanten 1500 m 5:19,22 min. 1e 16,92 km/h
Ric Reulen 1500 m 5:45,22 min. 3e 15,64 km/h
 
M50+
Rob Geerling 100 m 13,89 sec. +0.5m/s 2e 25,92 km/h
Rob Geerling 200 m 28,57 sec. -0.6m/s 1e 25,20 km/h
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 10,03 m. 2e
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 34,44 m. 2e
 

vrijdag 22 juli 2016
Track Meeting 2 Wageningen
JB
Thom Reynders 1500 m 4:15,71 min. 2e 21,12 km/h
 
Mannen
Rik van der Sterren 5000 m 16:37,29 min. 25e 18,05 km/h
 

zaterdag 16 juli 2016
Nacht van de Atletiek Heusden (B)
MD
Jill Wanten 1000 m 3:25,57 min. 12e 17,51 km/h
 
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 15:18,90 min. 19,59 km/h
 

zaterdag 16 juli 2016
Instuif Bergen op Zoom
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,19 sec. -2.0m/s 4e 29,53 km/h
Fabian Buijzen 200 m 24,48 sec. -0.8m/s 2e 29,41 km/h
 

vrijdag 15 juli 2016
4e Trackmeeting Utrecht
JB
Thom Reynders 3000 m 9:12,11 min. 3e 19,56 km/h
 
Mannen
Rik van der Sterren 3000 m 9:23,32 min. 23e 19,17 km/h
 

zondag 10 juli 2016
Baanwedstrijd Kerkrade
MPA
Boglarka Kerekgyarto 60 m 9,29 sec. +0.2m/s 1e 23,25 km/h
Boglarka Kerekgyarto 1000 m 3:45,77 min. 2e 15,95 km/h
Boglarka Kerekgyarto Balw 180/200 g 36,05 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 3,90 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Meerkamp pupillen 1604 punten. 1e
 
JD
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,83 m. 1e
 
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,69 sec. +0.9m/s 2e 30,80 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,48 sec. +1.7m/s 2e 30,66 km/h
 
JA
Tarik Chaatouf 100 m 11,50 sec. +1.2m/s 1e 31,30 km/h
Tarik Chaatouf 200 m 22,85 sec. +0.8m/s 1e 31,51 km/h
 
MC
Madelief Vaessen 80 m 11,42 sec. +0.4m/s 4e 25,22 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 14,77 sec. -0.2m/s 3e 19,50 km/h
 

zaterdag 9 juli 2016
IPC Event EK Atletiek Amsterdam
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 19,81 sec. +1.3m/s 1e 18,17 km/h
 

dinsdag 5 juli 2016
Limbra Baanwedstrijd Venray
JD
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,56 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 34,10 m. 1e
 
JC
Thies Coenen Kogel 4 kg 13,11 m. 1e
Thies Coenen Discus 1 kg 31,69 m. 1e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,01 m. 2e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,60 m. 2e
 
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,15 m. 4e
Henk van Bakel Discus 1 kg 39,07 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,84 m. 5e
Frans Klep Kogel 5 kg 8,08 m. 7e
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,07 m. 1e
Frans Klep Discus 1 kg 31,60 m. 5e
 

zondag 3 juli 2016
NK Junioren Breda
JB
Tijn Vaessen 200 m 23,64 sec. +0.6m/s 30,46 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,87 sec. -0.9m/s 30,16 km/h
 
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 48,50 m. 3e
 

zaterdag 2 juli 2016
NK Junioren Breda
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,72 sec. -1.1m/s 30,72 km/h
Tijn Vaessen 100 m 11,88 sec. -0.4m/s 30,30 km/h
Niek Brummans Kogelslingeren 5 kg 44,09 m. 5e
 
JA
Guus Winkelmolen 800 m 1:58,06 min. 6e 24,39 km/h
 

vrijdag 1 juli 2016
NK Junioren Breda
JB
Thom Reynders 3000 m 9:22,44 min. 9e 19,20 km/h
 
JA
Guus Winkelmolen 800 m 1:58,92 min. 24,22 km/h