Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

dinsdag 27 juni 2017
Avondwedstrijd Weert
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,98 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 4 kg 40,38 m. 1e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,03 m. 1e
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,74 sec. -1.0m/s 2e 24,71 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,10 sec. -1.0m/s 4e 23,74 km/h
Boglarka Kerekgyarto 800 m 2:49,08 min. 2e 17,03 km/h
Fenne Cantelberg 800 m 2:59,65 min. 4e 16,03 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 10,08 m. 2e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,27 m. 1e
Fenne Cantelberg Verspringen 3,91 m. 4e
 
MC
Madelief Vaessen 100 m 13,89 sec. -0.7m/s 2e 25,92 km/h
Madelief Vaessen 200 m 28,27 sec. +0.0m/s 3e 25,47 km/h
 
MB
Hannah Cranen 100 m 13,30 sec. -0.9m/s 1e 27,07 km/h
Hannah Cranen 200 m 26,99 sec. -1.9m/s 1e 26,68 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 9,21 m. 2e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 40,62 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 29,57 m. 2e
Liesje Knelissen Verspringen 4,82 m. 1e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,37 sec. -0.9m/s 1e 26,93 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,61 sec. -1.9m/s 1e 26,08 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,97 m. 1e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,43 m. 1e
 
M60+
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 30,30 m. 4e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 11,42 m. 1e
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,55 m. 1e
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz Kogel 4 kg 6,24 m. 1e
 

zondag 25 juni 2017
LK Junioren CD Kerkrade
JC
Goos Meuwissen 100 m 13,03 sec. +0.0m/s 27,63 km/h
Goos Meuwissen 100 m 13,04 sec. +1.1m/s 27,61 km/h
Goos Meuwissen 100 m 13,11 sec. +0.0m/s 2e 27,46 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 13,10 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 37,83 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 37,37 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 4 kg 42,20 m.
Sten Driessen Verspringen 4,86 m. 4e
Sten Driessen Hoogspringen 1,40 m. 7e
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,75 sec. -1.5m/s 24,69 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,83 sec. +.03m/s 5e 24,46 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,87 sec. -0.5m/s 24,35 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,14 sec. -1.5m/s 23,63 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,27 sec. +1.1m/s 23,30 km/h
Fenne Cantelberg 60 m 9,28 sec. -0.2m/s 10e 23,28 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,52 sec. -0.2m/s 12e 22,69 km/h
Frauke Classen 60 m 9,73 sec. -1.5m/s 22e 22,20 km/h
Lieke Rijk 1000 m 3:48,63 min. 10e 15,75 km/h
Frauke Classen 1000 m 4:05,30 min. 12e 14,68 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,19 sec. -0.3m/s 2e 21,20 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,49 sec. +1.9m/s 20,59 km/h
Lisanne de Vreede 60 m Horden 76,2 cm 12,64 sec. +1.5m/s 17,09 km/h
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 8,65 m. 8e
Bibi Dohmen Discus 0,75 kg 20,52 m. 4e
Lieke Rijk Speer 400 g 22,55 m. 3e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,45 m. 3e
Lisanne de Vreede Verspringen 3,91 m. 8e
Fenne Cantelberg Verspringen 3,84 m. 11e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,80 m. 12e
Frauke Classen Verspringen 3,57 m. 17e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,40 m. 2e
Lisanne de Vreede Hoogspringen 1,30 m. 4e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,25 m. 5e
Fenne Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Sophie Cantelberg,
Boglarka Kerekgyarto
4x60m 33,72 sec. 3e 25,62 km/h
 
MC
Loren Djolo 80 m 10,70 sec. +1.6m/s 26,92 km/h
Loren Djolo 80 m 10,82 sec. -0.7m/s 3e 26,62 km/h
Loren Djolo 80 m 10,85 sec. -2.0m/s 26,54 km/h
Isa Verberne 80 m 11,18 sec. +1.6m/s 25,76 km/h
Isa Verberne 80 m 11,25 sec. -0.4m/s 25,60 km/h
Isa Verberne 80 m 11,45 sec. -0.7m/s 6e 25,15 km/h
Jane Wanten 80 m 11,60 sec. -0.4m/s 13e 24,83 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,63 sec. +0.0m/s 14e 24,76 km/h
Jane Wanten 800 m 2:39,07 min. 6e 18,11 km/h
Jill Wanten 1500 m 5:26,93 min. 1e 16,52 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 12,79 sec. +0.8m/s 2e 22,52 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 12,92 sec. +0.4m/s 22,29 km/h
Jill Wanten 80 m Horden 76,2 cm 15,15 sec. +0.4m/s 19,01 km/h
Jill Wanten 80 m Horden 76,2 cm 16,15 sec. +0.8m/s 6e 17,83 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 9,01 m. 4e
Ella Meuwissen Discus 1 kg 26,08 m. 2e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 47,40 m.
Naoki Hermans Verspringen 4,74 m. 3e
Isa Verberne Verspringen 4,41 m. 6e
Loren Djolo Verspringen 4,11 m. 12e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,40 m. 2e
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne,
Jane Wanten
4x80m 41,82 sec. 1e 27,55 km/h
 

zaterdag 24 juni 2017
Internationale werpmeerkamp Sint Niklaas (B)
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 9,93 m.
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,00 m.
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 31,01 m.
Henk van Bakel Kogelslingeren 5 kg 31,56 m.
Henk van Bakel Gewichtwerpen 9,08 kg 11,88 m.
Henk van Bakel Werp 5-kamp M60 2919 punten 3e
 
M65+
Frans Klep Kogel 5 kg 7,85 m.
Frans Klep Discus 1 kg 29,35 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 25,71 m.
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 24,68 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 9,32 m.
Frans Klep Werp 5-kamp M65 2442 punten 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,94 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 26,16 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 29,60 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 38,66 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 16,48 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3577 punten 1e
 

zondag 18 juni 2017
3e Senioren Competitie Roermond
JB
Pie Meuwissen 100 m 12,67 sec. +1.2m/s 14e 28,41 km/h
Pie Meuwissen 200 m 25,48 sec. -0.4m/s 9e 28,26 km/h
Bjorn van Rijswick 200 m 26,05 sec. +0.2m/s 12e 27,64 km/h
Pit Fiddelaers 800 m 2:39,09 min. 18e 18,10 km/h
Pit Fiddelaers Verspringen 5,68 m. +0.8m/s 8e
 
JA
Jim Vaughan 100 m 12,16 sec. +1.2m/s 9e 29,61 km/h
Thijs de Vlieger 100 m 12,21 sec. -0.3m/s 10e 29,48 km/h
Daan van Herpt 100 m 13,47 sec. -0.6m/s 21e 26,73 km/h
Johan Crins 200 m 26,92 sec. +0.2m/s 19e 26,75 km/h
Guus Winkelmolen 800 m 1:56,47 min. 2e 24,73 km/h
Anday Tekle 800 m 2:08,44 min. 9e 22,42 km/h
Johan Crins 800 m 2:26,36 min. 17e 19,68 km/h
Daan van Herpt 110 m Horden 106,7 cm 21,15 sec. +1.8m/s 14e 18,72 km/h
Jim Vaughan Verspringen 5,97 m. +1.2m/s 2e
 
MB
Julie van de Wal 100 m 13,85 sec. -1.2m/s 10e 25,99 km/h
Maud Waajen 100 m 13,92 sec. -1.2m/s 11e 25,86 km/h
Kimmy Koerts 100 m 15,18 sec. -0.7m/s 18e 23,72 km/h
Julie van de Wal 200 m 28,27 sec. -0.6m/s 9e 25,47 km/h
Kimmy Koerts 200 m 31,97 sec. -2.4m/s 18e 22,52 km/h
Maud Aretz 400 m 65,18 sec. 7e 22,09 km/h
Liesje Knelissen 100 m Horden 84,0 cm 17,93 sec. -1.6m/s 3e 20,08 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 84,0 cm 19,22 sec. +0.1m/s 8e 18,73 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 84,0 cm 19,75 sec. -1.6m/s 10e 18,23 km/h
Sabine Boonen Kogel 4 kg 8,51 m. 6e
Eefje Helwegen Kogel 4 kg 6,77 m. 22e
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 36,45 m. 1e
Eefje Helwegen Kogelslingeren 4 kg 17,95 m. 12e
Liesje Knelissen Verspringen 4,99 m. +0.9m/s 2e
Sara Rey Verspringen 4,50 m. +0.7m/s 6e
Aberash Douven Verspringen 3,08 m. +2.7m/s 21e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,55 m. 1e
Aberash Douven Hoogspringen 1,10 m. 12e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,02 sec. +1.7m/s 1e 27,65 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,03 sec. -1.4m/s 2e 26,64 km/h
Lisanne Baetsen 200 m 28,18 sec. -0.6m/s 8e 25,55 km/h
Emmelijn van Eldik 1500 m 6:06,15 min. 13e 14,75 km/h
Vivian Kurvers Kogel 4 kg 6,83 m. 21e
Loes Donders Kogel 4 kg 6,51 m. 23e
 
Mannen
Fabian Buijzen 400 m 54,20 sec. 4e 26,57 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:50,96 min. 3e 17,80 km/h
Alain Dijkstra 110 m Horden 106,7 cm 18,92 sec. +0.1m/s 10e 20,93 km/h
Guido Klaassen 110 m Horden 106,7 cm 19,22 sec. +1.8m/s 11e 20,60 km/h
Marco Caspers Kogel 7,26 kg 10,37 m. 7e
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,03 m. 8e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 8,58 m. 15e
Alain Dijkstra Kogelslingeren 7,26 kg 37,21 m. 2e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 24,52 m. 4e
Bart Zijlstra Kogelslingeren 7,26 kg 16,84 m. 12e
Driek Sampers Verspringen 5,71 m. +0.9m/s 7e
Marco Caspers Hoogspringen 2,00 m. 1e
Guido Klaassen,
Guus Winkelmolen,
Fabian Buijzen,
Alain Dijkstra
4x400m 3:43,30 min. 4e 25,79 km/h
Bart Zijlstra,
Pit Fidelaers,
Johan Crins,
Daan van Herpt
4x400m 4:20,06 min. 13e 22,15 km/h
 
Vrouwen
Maxime Gootzen 200 m 31,80 sec. -2.4m/s 16e 22,64 km/h
Elise Verhees 400 m 67,45 sec. 9e 21,35 km/h
Nicole Barten 400 m 73,71 sec. 17e 19,54 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,10 m. 4e
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 8,04 m. 13e
Denice Geraedts Kogelslingeren 4 kg 23,19 m. 5e
Denice Geraedts Verspringen 3,96 m. +0.4m/s 16e
Maud Aretz,
Julie van de Wal,
Dagmar Killaars,
Julia Dahmen
4x400m 4:31,62 min. 3e 21,21 km/h
 
M35+
Marcel Vaessen Kogel 7,26 kg 8,59 m. 14e
 
V35+
Julia Dahmen 1500 m 4:53,78 min. 1e 18,38 km/h
 

vrijdag 16 juni 2017
Trackmeeting Wageningen
Mannen
Pim Lambregts 5000 m 15:00,05 min. 11e 20,00 km/h
 

zondag 11 juni 2017
Athletics champs 2 Deurne
JPC
Daan Domburg Verspringen AC 2,75 m.
Daan Domburg Hoogspringen AC 0,85 m.
 
JPB
Roi Schoemakers Verspringen AC 3,25 m.
Koen Stribos Verspringen AC 2,95 m.
Lucas van Berkel Verspringen AC 2,95 m.
Roi Schoemakers Hoogspringen AC 1,10 m.
Lucas van Berkel Hoogspringen AC 1,00 m.
Koen Stribos Hoogspringen AC 0,90 m.
 
JPA
Dave Damen 60m AC 9,3 sec. 23,23 km/h
Dave Damen 60m hrd AC 10,5 sec. 20,57 km/h
Dave Damen Vortex werpen AC 23,50 m.
Dave Damen Discuswerpen AC 22,50 m.
Dave Damen Verspringen AC 3,65 m.
Raf Vaessen Verspringen AC 3,55 m.
Thijs Lamboo Verspringen AC 3,50 m.
Kenan Durmus Verspringen AC 2,90 m.
Thijs Bongers Verspringen AC 2,90 m.
Ruben van Dijk Verspringen AC 2,80 m.
Nils van Leipsig Verspringen AC 2,70 m.
Dave Damen Meerkamp pupillen AC 359 punten.
 
MPC
Jasmina Schmitz Verspringen AC 2,50 m.
Florense Revenberg Verspringen AC 2,25 m.
Florense Revenberg Hoogspringen AC 0,75 m.
Jasmina Schmitz Hoogspringen AC 0,70 m.
 
MPB
Amy Damen Verspringen AC 3,20 m.
Amy Damen Hoogspringen AC 1,00 m.
 
MPA
Marit van Leipsig Verspringen AC 3,05 m.
 

zondag 11 juni 2017
NK Masters Gouda
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,15 m. 3e
Henk van Bakel Discus 1 kg 38,59 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,51 m. 1e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,86 m. 1e
Jan Titulaer Kogel 4 kg 11,89 m. 3e
Frans de Laat Discus 1 kg 40,63 m. 1e
Jan Titulaer Discus 1 kg 30,96 m. 3e
 

zondag 11 juni 2017
2e B Competitie Tilburg
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,70 sec. +0.0m/s 5e 30,77 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 12,75 sec. +0.6m/s 20e 28,24 km/h
Pie Meuwissen 400 m 57,53 sec. 13e 25,03 km/h
Laurens Handels 1500 m 5:03,46 min. 14e 17,79 km/h
Pie Meuwissen 110 m Horden 91,4 cm 18,65 sec. +0.5m/s 14e 21,23 km/h
Owen van Dijk 110 m Horden 91,4 cm 20,28 sec. -2.2m/s 16e 19,53 km/h
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,26 m. 3e
Bjorn van Rijswick Kogel 5 kg 10,33 m. 10e
Thies Coenen Discus 1,5 kg 26,68 m. 10e
Stan Ubachs Speer 700 g 43,39 m. 5e
Tijn Vaessen Verspringen 5,74 m. +0.6m/s 4e
Laurens Handels Hoogspringen 1,75 m. 5e
Owen van Dijk Hoogspringen 1,50 m. 13e
Pit Fiddelaers Polsstokhoogspringen 2,60 m. 10e
Owen van Dijk,
Pie Meuwissen,
Bjorn van Rijswick,
Tijn Vaessen
4x100m 46,7 sec. 2e 30,74 km/h
 
MC
Jill Wanten 1500 m 5:11,01 min. 4e 17,36 km/h
 
MB
Julie van de Wal 100 m 13,66 sec. 7e 26,35 km/h
Maud Waajen 100 m 14,07 sec. -1.9m/s 11e 25,59 km/h
Kimmy Koerts 100 m 14,97 sec. +1.1m/s 21e 24,05 km/h
Maud Aretz 400 m 65,47 sec. 11e 21,99 km/h
Julie van de Wal 400 m 68,52 sec. 21,02 km/h
Liesje Knelissen 100 m Horden 76,2 cm 17,63 sec. -1.3m/s 9e 20,42 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 76,2 cm 19,52 sec. -1.3m/s 17e 18,44 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 76,2 cm 19,74 sec. -1.3m/s 19e 18,24 km/h
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,63 m. 16e
Eefje Helwegen Kogel 3 kg 8,25 m. 20e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 18,94 m. 13e
Eefje Helwegen Discus 1 kg 18,64 m. 14e
Sara Rey Speer 500 g (vanaf 2008) 25,57 m. 9e
Eefje Helwegen Speer 500 g (vanaf 2008) 24,28 m. 11e
Liesje Knelissen Verspringen 4,77 m. +1.3m/s 8e
Kimmy Koerts Verspringen 3,90 m. +0.9m/s 23e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 4e
Sara Rey,
Maud Aretz,
Julie van de Wal,
Maud Waajen
4x100m 53,5 sec. 4e 26,85 km/h
 

zaterdag 10 juni 2017
3e CD Competitie Sittard
JD
Christiaan Dahmen 80 m 12,40 sec. +0.2m/s 11e 23,23 km/h
Stijn Wolfhagen 80 m 12,49 sec. +2.6m/s 13e 23,06 km/h
Steven Broere 80 m 13,34 sec. +2.6m/s 19e 21,59 km/h
Christiaan Dahmen 1000 m 3:35,33 min. 8e 16,72 km/h
Stijn Wolfhagen 1000 m 3:36,52 min. 9e 16,63 km/h
Steven Broere 1000 m 3:52,35 min. 15e 15,49 km/h
Steven Broere Verspringen 3,02 m. +0.4m/s 12e
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,35 m. 3e
 
JC
Goos Meuwissen 100 m 13,11 sec. +0.6m/s 5e 27,46 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:19,86 min. 4e 20,59 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:31,25 min. 9e 19,04 km/h
Mike Dahmen 300 m Horden 76,2 cm 51,63 sec. 9e 20,92 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,52 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 41,41 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 5,02 m. +1.0m/s 3e
Goos Meuwissen Verspringen 4,87 m. +1.7m/s 5e
Sten Driessen Hoogspringen 1,50 m. 5e
Goos Meuwissen,
Mike Dahmen,
Julian Verkolf,
Sten Driessen
4x100m 53,58 sec. 4e 26,88 km/h
 
MD
Lisanne de Vreede 60 m 8,94 sec. +0.3m/s 7e 24,16 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,11 sec. 0.3m/s 10e 23,71 km/h
Frauke Classen 60 m 9,64 sec. +0.3m/s 20e 22,41 km/h
Lisanne de Vreede 1000 m 3:45,34 min. 8e 15,98 km/h
Eline Konings 1000 m 3:55,32 min. 14e 15,30 km/h
Frauke Classen 1000 m 3:58,49 min. 20e 15,09 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 10,44 sec. +0.9m/s 2e 20,69 km/h
Fenne Cantelberg 60 m Horden 76,2 cm 13,5 sec. +0.9m/s 12e 15,72 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 10,22 m. 3e
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 8,08 m. 7e
Bibi Dohmen Discus 0,75 kg 18,38 m. 2e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,30 m. -0.6m/s 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,48 m. +0.3m/s 10e
Eline Konings Verspringen 3,30 m. -0.1m/s 14e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 1e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,30 m. 5e
Eline Konings Hoogspringen 1,15 m. 12e
Fenne Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Sophie Cantelberg,
Frauke Classen
4x60m 34,31 sec. 3e 25,18 km/h
 
MC
Loren Djolo 80 m 10,83 sec. -0.2m/s 4e 26,59 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,71 sec. -0.7m/s 16e 24,59 km/h
Nina Vijgen 80 m 12,72 sec. +1.4m/s 25e 22,64 km/h
Jill Wanten 800 m 2:30,15 min. 3e 19,18 km/h
Jane Wanten 800 m 2:36,43 min. 6e 18,41 km/h
Maaike Andringa 800 m 3:24,61 min. 20e 14,08 km/h
Madelief Vaessen 300 m Horden 76,2 cm 53,55 sec. 3e 20,17 km/h
Jill Wanten 300 m Horden 76,2 cm 56,10 sec. 8e 19,25 km/h
Nina Vijgen 300 m Horden 76,2 cm 62,26 sec. 15e 17,35 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 8,98 m. 2e
Loren Djolo Kogel 3 kg 6,43 m. 10e
Ella Meuwissen Speer 500 g (vanaf 2008) 24,01 m. 4e
Maaike Andringa Speer 500 g (vanaf 2008) 11,05 m. 15e
Isa Verberne Verspringen 4,60 m. +1.1m/s 5e
Naoki Hermans Verspringen 4,55 m. +2.3m/s 7e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 4e
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne,
Jane Wanten
4x80m 41,77 sec. 2e 27,58 km/h
 

vrijdag 9 juni 2017
NK Masters Gouda
M70+
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 28,34 m. 4e
 

maandag 5 juni 2017
ParAthletics 2017 Nottwil (CH)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 400 m 67,53 sec. 2e 21,32 km/h
 

maandag 5 juni 2017
T-Meeting Tiburg
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,73 sec. +1.4m/s 40e 30,69 km/h
 

zaterdag 3 juni 2017
ParAthletics 2017 Nottwil (CH)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 18,71 sec. +0.6m/s 2e 19,24 km/h
 

zaterdag 3 juni 2017
Hammerwurf Meeting Fränkisch-Crumbach (D)
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 53,38 m.
 

zaterdag 3 juni 2017
Open Brabantse Kampioenschappen Meerkamp Gemert
MC
Madelief Vaessen 150 m 20,01 sec. +0.7m/s 2e 26,99 km/h
Madelief Vaessen 600 m 1:51,82 min. 3e 19,32 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 12,94 sec. +0.2m/s 2e 22,26 km/h
Madelief Vaessen Kogel 3 kg 8,09 m. 8e
Madelief Vaessen Speer 500 g (vanaf 2008) 17,50 m. 11e
Madelief Vaessen Verspringen 4,25 m. -1.1m/s 6e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 4e
Madelief Vaessen 7-kamp MC (vanaf 2011) 3486 punten 3e
 

vrijdag 2 juni 2017
ParAthletics 2017 Nottwil (CH)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 200 m 34,18 sec. +1.0m/s 1e 21,06 km/h
 

vrijdag 2 juni 2017
Global Athletics Nijmegen
JA
Guus Winkelmolen 800 m 1:57,74 min. 24,46 km/h
 
Mannen
Pim Lambregts 1500 m 4:04,36 min. 22,10 km/h
 

dinsdag 30 mei 2017
'Avondwedstrijd Circuit 14 AVV Veldhoven
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,87 m. 5e
Frans Klep Kogel 5 kg 7,84 m. 10e
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,85 m. 1e
Frans Klep Discus 1 kg 27,19 m. 6e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 11,42 m. 3e
Jan Titulaer Discus 1 kg 30,88 m. 4e
 

zondag 28 mei 2017
A Games Soest
JPA
Dave Damen 60 m 9,38 sec. +1.0m/s 14e 23,03 km/h
Dave Damen Kogel 2 kg 7,36 m. 10e
 

zondag 28 mei 2017
2e Senioren Competitie Uden
JB
Bjorn van Rijswick 100 m 12,74 sec. +1.6m/s 19e 28,26 km/h
Tijn Vaessen 200 m 22,74 sec. +0.9m/s 1e 31,66 km/h
Bjorn van Rijswick 200 m 26,38 sec. +1.7m/s 18e 27,29 km/h
 
JA
Jim Vaughan 100 m 12,22 sec. +0.5m/s 13e 29,46 km/h
Anday Tekle 1500 m 4:29,77 min. 7e 20,02 km/h
Jim Vaughan Verspringen 5,87 m. -0.6m/s 3e
 
MB
Maud Waajen 100 m 13,92 sec. +0.8m/s 11e 25,86 km/h
Julie van de Wal 200 m 28,51 sec. +1.2m/s 9e 25,25 km/h
Maud Aretz 400 m 65,27 sec. 5e 22,06 km/h
Liesje Knelissen Kogel 4 kg 7,35 m. 15e
Eefje Helwegen Kogel 4 kg 6,65 m. 19e
Eefje Helwegen Speer 600 g (vanaf 1999) 22,27 m. 12e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,40 m. 8e
Liesje Knelissen Hink-stapsprong 9,35 m. -0.9m/s 5e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,08 sec. +0.8m/s 4e 27,52 km/h
Dagmara Killaars 200 m 26,88 sec. +1.2m/s 4e 26,79 km/h
Lisanne Baetsen 400 m Horden 76,2 cm 81,52 sec. 7e 17,66 km/h
Maud Waajen,
Julie van de Wal,
Dagmara Killaars,
Lisanne Baetsen
4x100m 52,97 sec. 2e 27,19 km/h
 
Mannen
Fabian Buijzen 400 m 54,19 sec. 5e 26,57 km/h
Guido Klaassen 400 m Horden 91,4 cm 63,42 sec. 4e 22,71 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,20 m. 7e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 30,83 m. 7e
Driek Sampers Verspringen 5,77 m. +0.4m/s 5e
Marco Caspers Hoogspringen 1,85 m. 2e
Marco Caspers Polsstokhoogspringen 3,20 m. 3e
Jim Vaughan,
Guido Klaassen,
Fabian Buizen,
Tijn Vaessen
4x100m 45,41 sec. 2e 31,71 km/h
 
Vrouwen
Maxime Gootzen 100 m 15,15 sec. -0.2m/s 19e 23,76 km/h
Denice Geraedts 100 m 15,96 sec. 0.2m/s 22e 22,56 km/h
Maxime Gootzen 200 m 31,19 sec. +0.2m/s 15e 23,08 km/h
Nicole Barten 400 m 71,28 sec. 11e 20,20 km/h
Elise Verhees 3000 m 13:16,66 min. 9e 13,56 km/h
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 8,14 m. 10e
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 25,85 m. 8e
Zoë van Lierop Speer 600 g (vanaf 1999) 20,11 m. 15e
Denice Geraedts Speer 600 g (vanaf 1999) 19,14 m. 16e
 
V35+
Julia Dahmen 800 m 2:20,19 min. 2e 20,54 km/h
 

zaterdag 27 mei 2017
2e CD Competitie Weert
JD
Christiaan Dahmen 80 m 12,60 sec. -1.6m/s 13e 22,86 km/h
Stijn Wolfhagen 80 m 13,03 sec. -1.6m/s 16e 22,10 km/h
Stijn Wolfhagen 1000 m 3:40,51 min. 6e 16,33 km/h
Christiaan Dahmen 1000 m 3:40,54 min. 7e 16,32 km/h
Stijn Wolfhagen Kogel 3 kg 5,30 m. 11e
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,30 m. 5e
 
JC
Goos Meuwissen 150 m 20,69 sec. -1.3m/s 8e 26,10 km/h
Ruben Custers 150 m 23,14 sec. -1.3m/s 16e 23,34 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:25,82 min. 5e 19,75 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:35,66 min. 11e 18,50 km/h
Julian Verkolf 100 m Horden 84,0 cm 19,19 sec. -1.5m/s 5e 18,76 km/h
Mike Dahmen 100 m Horden 84,0 cm 19,74 sec. -1.9m/s 9e 18,24 km/h
Ruben Custers 100 m Horden 84,0 cm 21,16 sec. -1.5m/s 13e 17,01 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,28 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 36,49 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Speer 600 g (vanaf 1999) 31,83 m. 2e
Sten Driessen Verspringen 4,87 m. +0.4m/s 6e
Kai Goertz Verspringen 3,97 m. +0.0m/s 12e
Sten Driessen Hoogspringen 1,45 m. 4e
Goos Meuwissen,
Mike Dahmen,
Kay Goertz,
Sten Driessen
4x100m 53,10 sec. 4e 27,12 km/h
 
MD
Lisanne de Vreede 60 m 9,09 sec. -1.4m/s 5e 23,76 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,46 sec. -0.4m/s 11e 22,83 km/h
Frauke Classen 60 m 9,96 sec. -0.4m/s 17e 21,69 km/h
Lieke Rijk 1000 m 3:43,96 min. 6e 16,07 km/h
Lisanne de Vreede 1000 m 3:58,11 min. 11e 15,12 km/h
Frauke Classen 1000 m 4:14,36 min. 18e 14,15 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 11,91 sec. -2.2m/s 6e 18,14 km/h
Fenne Cantelberg 60 m Horden 76,2 cm 13,17 sec. 13e 16,40 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 10,42 m. 4e
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 8,68 m. 6e
Renske Helwegen Kogel 2 kg 8,08 m. 8e
Lieke Rijk Speer 400 g 21,88 m. 1e
Aleid Jacobs Speer 400 g 9,42 m. 13e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,31 m. +1.0m/s 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,84 m. +0.0m/s 4e
Aleid Jacobs Verspringen 2,34 m. +0.3m/s 21e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,35 m. 3e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,25 m. 6e
Renske Helwegen Hoogspringen 1,20 m. 10e
Fenne Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Sophie Cantelberg,
Lieke Rijk
4x60m 34,41 sec. 2e 25,11 km/h
 
MC
Loren Djolo 150 m 19,92 sec. +1.5m/s 1e 27,11 km/h
Isa Verberne 150 m 20,98 sec. +1.5m/s 6e 25,74 km/h
Naoki Hermans 150 m 21,90 sec. +1.5m/s 13e 24,66 km/h
Jill Wanten 800 m 2:31,25 min. 2e 19,04 km/h
Jane Wanten 800 m 2:41,67 min. 7e 17,81 km/h
Maaike Andringa 800 m 3:25,88 min. 22e 13,99 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 13,39 sec. -2.2m/s 2e 21,51 km/h
Jill Wanten 80 m Horden 76,2 cm 16,17 sec. 11e 17,81 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 8,95 m. 2e
Maaike Andringa Kogel 3 kg 5,62 m. 15e
Isa Verberne Verspringen 4,63 m. +1.9m/s 4e
Naoki Hermans Verspringen 4,54 m. +0.0m/s 8e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 5e
Loren Djolo Hoogspringen 1,40 m. 7e
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne,
Jane Wanten
4x80m 41,76 sec. 1e 27,59 km/h
 

donderdag 25 mei 2017
Daniela Jutzeler Memorial Arbon (CH)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 18,87 sec. +0.8m/s 2e 19,08 km/h
Desiree Vranken 200 m 34,45 sec. +0.8m/s 1e 20,90 km/h
Desiree Vranken 400 m 66,88 sec. 3e 21,53 km/h
 

donderdag 25 mei 2017
Harry Schulting Games Vught
MC
Loren Djolo 100 m 13,20 sec. +2.2m/s 17e 27,27 km/h
 
Mannen
Pim Lambregts 3000 m 8:44,40 min. 12e 20,59 km/h
 

zondag 21 mei 2017
Athletics Champs Roermond
JMP
Noah Babic 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Pepijn Afman 40m AC 8,4 sec. 17,14 km/h
Baer Koumans 40m AC 8,6 sec. 16,74 km/h
Noah Babic 40m hrd AC 9,3 sec. 15,48 km/h
Baer Koumans 40m hrd AC 10,3 sec. 13,98 km/h
Pepijn Afman 40m hrd AC 10,3 sec. 13,98 km/h
Baer Koumans Meters maken 4min AC 850 m.
Noah Babic Meters maken 4min AC 825 m.
Pepijn Afman Meters maken 4min AC 775 m.
Baer Koumans Vortex werpen AC 12,00 m.
Noah Babic Vortex werpen AC 9,00 m.
Pepijn Afman Vortex werpen AC 5,50 m.
Baer Koumans Fietsband Slingeren AC 9,50 m.
Noah Babic Fietsband Slingeren AC 6,50 m.
Pepijn Afman Fietsband Slingeren AC 5,50 m.
Baer Koumans Hurk Hoogspringen AC 0,60 m
Noah Babic Hurk Hoogspringen AC 0,60 m
Pepijn Afman Hurk Hoogspringen AC 0,60 m
Baer Koumans Meerkamp pupillen AC 320 punten. 3e
Noah Babic Meerkamp pupillen AC 318 punten. 4e
Pepijn Afman Meerkamp pupillen AC 226 punten. 9e
 
JPC
Daan Domburg 40m AC 7,2 sec. 20,00 km/h
Moos Mevissen 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Joas de Zeeuw 40m AC 7,6 sec. 18,95 km/h
Noah Helgers 40m AC 8,2 sec. 17,56 km/h
Casper Steeghs 40m AC 8,3 sec. 17,35 km/h
Bram Linders 40m AC 8,7 sec. 16,55 km/h
Moos Mevissen 40m hrd AC 7,3 sec. 19,73 km/h
Joas de Zeeuw 40m hrd AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Daan Domburg 40m hrd AC 8,6 sec. 16,74 km/h
Noah Helgers 40m hrd AC 8,8 sec. 16,36 km/h
Casper Steeghs 40m hrd AC 9,3 sec. 15,48 km/h
Bram Linders 40m hrd AC 10,4 sec. 13,85 km/h
Moos Mevissen Meters maken 4min AC 1000 m.
Joas de Zeeuw Meters maken 4min AC 875 m.
Daan Domburg Meters maken 4min AC 850 m.
Noah Helgers Meters maken 4min AC 850 m.
Casper Steeghs Meters maken 4min AC 825 m.
Bram Linders Meters maken 4min AC 700 m.
Moos Mevissen Vortex werpen AC 24,00 m.
Casper Steeghs Vortex werpen AC 15,50 m.
Daan Domburg Vortex werpen AC 15,50 m.
Joas de Zeeuw Vortex werpen AC 13,50 m.
Noah Helgers Vortex werpen AC 11,50 m.
Bram Linders Vortex werpen AC 10,00 m.
Moos Mevissen Fietsband Slingeren AC 13,00 m.
Casper Steeghs Fietsband Slingeren AC 10,50 m.
Joas de Zeeuw Fietsband Slingeren AC 9,50 m.
Daan Domburg Fietsband Slingeren AC 9,00 m.
Noah Helgers Fietsband Slingeren AC 9,00 m.
Bram Linders Fietsband Slingeren AC 6,50 m.
Moos Mevissen Hurk Hoogspringen AC 0,95 m
Daan Domburg Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Joas de Zeeuw Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Noah Helgers Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Bram Linders Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
Casper Steeghs Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
Moos Mevissen Meerkamp pupillen AC 504 punten. 1e
Joas de Zeeuw Meerkamp pupillen AC 359 punten. 4e
Daan Domburg Meerkamp pupillen AC 354 punten. 5e
Noah Helgers Meerkamp pupillen AC 299 punten. 9e
Casper Steeghs Meerkamp pupillen AC 298 punten. 10e
Bram Linders Meerkamp pupillen AC 192 punten. 15e
 
JPB
Lucas van Berkel 40m AC 6,8 sec. 21,18 km/h
Gijs Deckers 40m AC 6,9 sec. 20,87 km/h
Tristan Mestrom 40m AC 7,4 sec. 19,46 km/h
Roi Schoemakers 40m AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Koen Stribos 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Thom Kessels 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Raf Wolters 40m AC 7,8 sec. 18,46 km/h
Lucas Falck 40m AC 8,1 sec. 17,78 km/h
Lucas van Berkel 40m hrd AC 7,4 sec. 19,46 km/h
Gijs Deckers 40m hrd AC 8,0 sec. 18,00 km/h
Raf Wolters 40m hrd AC 8,0 sec. 18,00 km/h
Koen Stribos 40m hrd AC 8,3 sec. 17,35 km/h
Roi Schoemakers 40m hrd AC 8,3 sec. 17,35 km/h
Tristan Mestrom 40m hrd AC 8,4 sec. 17,14 km/h
Lucas Falck 40m hrd AC 8,7 sec. 16,55 km/h
Thom Kessels 40m hrd AC 8,8 sec. 16,36 km/h
Gijs Deckers Meters maken 4min AC 1025 m.
Koen Stribos Meters maken 4min AC 950 m.
Lucas van Berkel Meters maken 4min AC 900 m.
Raf Wolters Meters maken 4min AC 850 m.
Tristan Mestrom Meters maken 4min AC 850 m.
Thom Kessels Meters maken 4min AC 825 m.
Lucas Falck Meters maken 4min AC 750 m.
Gijs Deckers Vortex werpen AC 16,00 m.
Lucas van Berkel Vortex werpen AC 16,00 m.
Roi Schoemakers Vortex werpen AC 14,50 m.
Raf Wolters Vortex werpen AC 14,00 m.
Tristan Mestrom Vortex werpen AC 13,00 m.
Koen Stribos Vortex werpen AC 12,50 m.
Lucas Falck Vortex werpen AC 11,00 m.
Thom Kessels Vortex werpen AC 9,00 m.
Lucas van Berkel Fietsband Slingeren AC 13,50 m.
Koen Stribos Fietsband Slingeren AC 10,50 m.
Roi Schoemakers Fietsband Slingeren AC 10,50 m.
Thom Kessels Fietsband Slingeren AC 10,50 m.
Gijs Deckers Fietsband Slingeren AC 10,00 m.
Lucas Falck Fietsband Slingeren AC 9,50 m.
Raf Wolters Fietsband Slingeren AC 9,50 m.
Tristan Mestrom Fietsband Slingeren AC 9,00 m.
Roi Schoemakers Hurk Hoogspringen AC 0,95 m
Koen Stribos Hurk Hoogspringen AC 0,90 m
Lucas van Berkel Hurk Hoogspringen AC 0,90 m
Gijs Deckers Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Lucas Falck Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
Raf Wolters Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
Thom Kessels Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
Tristan Mestrom Hurk Hoogspringen AC 0,65 m
Lucas van Berkel Meerkamp pupillen AC 381 punten. 5e
Gijs Deckers Meerkamp pupillen AC 352 punten. 8e
Koen Stribos Meerkamp pupillen AC 313 punten. 14e
Roi Schoemakers Meerkamp pupillen AC 275 punten. 22e
Raf Wolters Meerkamp pupillen AC 272 punten. 24e
Tristan Mestrom Meerkamp pupillen AC 263 punten. 27e
Thom Kessels Meerkamp pupillen AC 244 punten. 29e
Lucas Falck Meerkamp pupillen AC 227 punten. 32e
 
JPA
Dave Damen 60m hrd AC 10,1 sec. 21,39 km/h
Raf Vaessen 60m hrd AC 10,5 sec. 20,57 km/h
Timo van Bergen 60m hrd AC 10,7 sec. 20,19 km/h
Mathijs Hamers 60m hrd AC 10,9 sec. 19,82 km/h
Ilias Myhad 60m hrd AC 11,0 sec. 19,64 km/h
Thijs Lamboo 60m hrd AC 11,1 sec. 19,46 km/h
Thijs Bongers 60m hrd AC 12,2 sec. 17,70 km/h
Sam Bremmers 60m hrd AC 12,2 sec. 17,70 km/h
Nils van Leipsig 60m hrd AC 12,2 sec. 17,70 km/h
Jente Houben 60m hrd AC 12,4 sec. 17,42 km/h
Kenan Durmus 60m hrd AC 12,7 sec. 17,01 km/h
Bram Schulpen 60m hrd AC 12,9 sec. 16,74 km/h
Timo van Bergen Meters maken 6min AC 1600 m.
Ilias Myhad Meters maken 6min AC 1500 m.
Dave Damen Meters maken 6min AC 1450 m.
Mathijs Hamers Meters maken 6min AC 1425 m.
Thijs Bongers Meters maken 6min AC 1400 m.
Thijs Lamboo Meters maken 6min AC 1350 m.
Raf Vaessen Meters maken 6min AC 1350 m.
Nils van Leipsig Meters maken 6min AC 1350 m.
Kenan Durmus Meters maken 6min AC 1250 m.
Bram Schulpen Meters maken 6min AC 1250 m.
Jente Houben Meters maken 6min AC 1200 m.
Sam Bremmers Meters maken 6min AC 400 m.
Dave Damen Kogelstoten 2kg AC 7,90 m
Timo van Bergen Kogelstoten 2kg AC 6,74 m
Thijs Bongers Kogelstoten 2kg AC 6,20 m
Thijs Lamboo Kogelstoten 2kg AC 6,20 m
Raf Vaessen Kogelstoten 2kg AC 6,20 m
Ilias Myhad Kogelstoten 2kg AC 6,10 m
Mathijs Hamers Kogelstoten 2kg AC 6,10 m
Sam Bremmers Kogelstoten 2kg AC 5,50 m
Bram Schulpen Kogelstoten 2kg AC 5,30 m
Jente Houben Kogelstoten 2kg AC 5,30 m
Nils van Leipsig Kogelstoten 2kg AC 5,10 m
Kenan Durmus Kogelstoten 2kg AC 4,20 m
Dave Damen Vortex werpen AC 29,00 m.
Timo van Bergen Vortex werpen AC 28,00 m.
Thijs Bongers Vortex werpen AC 27,00 m.
Thijs Lamboo Vortex werpen AC 27,00 m.
Ilias Myhad Vortex werpen AC 24,00 m.
Bram Schulpen Vortex werpen AC 21,00 m.
Jente Houben Vortex werpen AC 19,50 m.
Sam Bremmers Vortex werpen AC 17,50 m.
Mathijs Hamers Vortex werpen AC 16,50 m.
Raf Vaessen Vortex werpen AC 16,00 m.
Kenan Durmus Vortex werpen AC 14,50 m.
Nils van Leipsig Vortex werpen AC 14,50 m.
Dave Damen Hoogspringen AC 1,20 m.
Thijs Lamboo Hoogspringen AC 1,15 m.
Timo van Bergen Hoogspringen AC 1,10 m.
Sam Bremmers Hoogspringen AC 1,10 m.
Ilias Myhad Hoogspringen AC 1,05 m.
Raf Vaessen Hoogspringen AC 1,05 m.
Thijs Bongers Hoogspringen AC 1,00 m.
Mathijs Hamers Hoogspringen AC 1,00 m.
Bram Schulpen Hoogspringen AC 0,95 m.
Kenan Durmus Hoogspringen AC 0,95 m.
Jente Houben Hoogspringen AC 0,95 m.
Nils van Leipsig Hoogspringen AC 0,90 m.
Dave Damen Polstok verspringen AC 4,20 m.
Timo van Bergen Polstok verspringen AC 4,10 m.
Thijs Bongers Polstok verspringen AC 4,10 m.
Raf Vaessen Polstok verspringen AC 4,05 m.
Ilias Myhad Polstok verspringen AC 4,00 m.
Bram Schulpen Polstok verspringen AC 3,85 m.
Thijs Lamboo Polstok verspringen AC 3,55 m.
Jente Houben Polstok verspringen AC 3,50 m.
Mathijs Hamers Polstok verspringen AC 3,45 m.
Sam Bremmers Polstok verspringen AC 3,35 m.
Nils van Leipsig Polstok verspringen AC 3,20 m.
Kenan Durmus Polstok verspringen AC 3,10 m.
Dave Damen Meerkamp pupillen AC 441 punten. 3e
Timo van Bergen Meerkamp pupillen AC 415 punten. 6e
Ilias Myhad Meerkamp pupillen AC 367 punten. 12e
Thijs Lamboo Meerkamp pupillen AC 356 punten. 15e
Thijs Bongers Meerkamp pupillen AC 346 punten. 20e
Raf Vaessen Meerkamp pupillen AC 332 punten. 24e
Mathijs Hamers Meerkamp pupillen AC 307 punten. 27e
Bram Schulpen Meerkamp pupillen AC 276 punten. 34e
Jente Houben Meerkamp pupillen AC 259 punten. 44e
Nils van Leipsig Meerkamp pupillen AC 242 punten. 48e
Sam Bremmers Meerkamp pupillen AC 239 punten. 50e
Kenan Durmus Meerkamp pupillen AC 219 punten. 54e
 
MMP
Sofie Rozema 40m AC 8,1 sec. 17,78 km/h
Madelon Mestrom 40m AC 8,6 sec. 16,74 km/h
Lotte van Havere 40m AC 9,4 sec. 15,32 km/h
Sofie Rozema 40m hrd AC 9,1 sec. 15,82 km/h
Madelon Mestrom 40m hrd AC 11,0 sec. 13,09 km/h
Lotte van Havere 40m hrd AC 12,7 sec. 11,34 km/h
Sofie Rozema Meters maken 4min AC 900 m.
Madelon Mestrom Meters maken 4min AC 725 m.
Lotte van Havere Meters maken 4min AC 600 m.
Sofie Rozema Vortex werpen AC 12,50 m.
Madelon Mestrom Vortex werpen AC 7,50 m.
Lotte van Havere Vortex werpen AC 6,00 m.
Sofie Rozema Fietsband Slingeren AC 8,50 m.
Madelon Mestrom Fietsband Slingeren AC 7,00 m.
Lotte van Havere Fietsband Slingeren AC 5,50 m.
Sofie Rozema Hurk Hoogspringen AC 0,65 m
Lotte van Havere Hurk Hoogspringen AC 0,60 m
Madelon Mestrom Hurk Hoogspringen AC 0,50 m
Sofie Rozema Meerkamp pupillen AC 428 punten. 1e
Madelon Mestrom Meerkamp pupillen AC 235 punten.
Lotte van Havere Meerkamp pupillen AC 152 punten. 13e
 
MPC
Elin Caris 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Jonie van der Goor 40m AC 8,1 sec. 17,78 km/h
Florense Revenberg 40m AC 8,2 sec. 17,56 km/h
Elin Caris 40m hrd AC 8,3 sec. 17,35 km/h
Jonie van der Goor 40m hrd AC 8,7 sec. 16,55 km/h
Florense Revenberg 40m hrd AC 9,4 sec. 15,32 km/h
Elin Caris Meters maken 4min AC 800 m.
Florense Revenberg Meters maken 4min AC 775 m.
Jonie van der Goor Meters maken 4min AC 725 m.
Elin Caris Vortex werpen AC 8,50 m.
Jonie van der Goor Vortex werpen AC 8,50 m.
Florense Revenberg Vortex werpen AC 8,00 m.
Elin Caris Fietsband Slingeren AC 11,00 m.
Jonie van der Goor Fietsband Slingeren AC 8,50 m.
Florense Revenberg Fietsband Slingeren AC 7,50 m.
Florense Revenberg Hurk Hoogspringen AC 0,85 m
Elin Caris Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
Jonie van der Goor Hurk Hoogspringen AC 0,70 m
Elin Caris Meerkamp pupillen AC 351 punten. 7e
Florense Revenberg Meerkamp pupillen AC 295 punten. 12e
Jonie van der Goor Meerkamp pupillen AC 290 punten. 13e
 
MPB
Amy Damen 40m AC 7,1 sec. 20,28 km/h
Evi Thoneick 40m AC 7,7 sec. 18,70 km/h
Emma Nieskens 40m AC 8,8 sec. 16,36 km/h
Steffie Joosten 40m AC 9,3 sec. 15,48 km/h
Isabel Rozema 40m hrd AC 7,5 sec. 19,20 km/h
Isabel Rozema 40m hrd AC 7,6 sec. 18,95 km/h
Amy Damen 40m hrd AC 7,9 sec. 18,23 km/h
Evi Thoneick 40m hrd AC 8,6 sec. 16,74 km/h
Emma Nieskens 40m hrd AC 9,7 sec. 14,85 km/h
Steffie Joosten 40m hrd AC 10,6 sec. 13,58 km/h
Isabel Rozema Meters maken 4min AC 1000 m.
Amy Damen Meters maken 4min AC 925 m.
Emma Nieskens Meters maken 4min AC 825 m.
Evi Thoneick Meters maken 4min AC 800 m.
Steffie Joosten Meters maken 4min AC 675 m.
Isabel Rozema Vortex werpen AC 20,50 m.
Amy Damen Vortex werpen AC 18,00 m.
Evi Thoneick Vortex werpen AC 10,50 m.
Emma Nieskens Vortex werpen AC 7,00 m.
Steffie Joosten Vortex werpen AC 6,00 m.
Isabel Rozema Fietsband Slingeren AC 12,50 m.
Amy Damen Fietsband Slingeren AC 11,50 m.
Evi Thoneick Fietsband Slingeren AC 9,50 m.
Emma Nieskens Fietsband Slingeren AC 7,50 m.
Steffie Joosten Fietsband Slingeren AC 6,50 m.
Amy Damen Hurk Hoogspringen AC 0,95 m
Isabel Rozema Hurk Hoogspringen AC 0,90 m
Evi Thoneick Hurk Hoogspringen AC 0,80 m
Emma Nieskens Hurk Hoogspringen AC 0,75 m
Steffie Joosten Hurk Hoogspringen AC 0,60 m
Isabel Rozema Meerkamp pupillen AC 427 punten. 2e
Amy Damen Meerkamp pupillen AC 406 punten. 3e
Evi Thoneick Meerkamp pupillen AC 282 punten. 9e
Emma Nieskens Meerkamp pupillen AC 203 punten. 16e
Steffie Joosten Meerkamp pupillen AC 127 punten. 19e
 
MPA
Marit van Leipsig 60m hrd AC 11,7 sec. 18,46 km/h
Lois Dijke 60m hrd AC 12,2 sec. 17,70 km/h
Gwen Willems 60m hrd AC 12,4 sec. 17,42 km/h
Rio Linssen 60m hrd AC 12,4 sec. 17,42 km/h
Nina Joosten 60m hrd AC 13,8 sec. 15,65 km/h
Marit van Leipsig Meters maken 6min AC 1350 m.
Lois Dijke Meters maken 6min AC 1200 m.
Rio Linssen Meters maken 6min AC 1200 m.
Gwen Willems Meters maken 6min AC 1125 m.
Nina Joosten Meters maken 6min AC 975 m.
Lois Dijke Kogelstoten 2kg AC 5,20 m
Marit van Leipsig Kogelstoten 2kg AC 4,80 m
Gwen Willems Kogelstoten 2kg AC 4,30 m
Nina Joosten Kogelstoten 2kg AC 3,40 m
Rio Linssen Kogelstoten 2kg AC 3,40 m
Lois Dijke Vortex werpen AC 20,0 m.
Gwen Willems Vortex werpen AC 13,50 m.
Marit van Leipsig Vortex werpen AC 11,00 m.
Nina Joosten Vortex werpen AC 8,50 m.
Rio Linssen Vortex werpen AC 7,00 m.
Lois Dijke Hoogspringen AC 1,10 m.
Gwen Willems Hoogspringen AC 0,95 m.
Marit van Leipsig Hoogspringen AC 0,95 m.
Rio Linssen Hoogspringen AC 0,85 m.
Nina Joosten Hoogspringen AC 0,80 m.
Lois Dijke Polstok verspringen AC 3,90 m.
Gwen Willems Polstok verspringen AC 3,30 m.
Marit van Leipsig Polstok verspringen AC 3,30 m.
Rio Linssen Polstok verspringen AC 3,15 m.
Nina Joosten Polstok verspringen AC 2,70 m.
Lois Dijke Meerkamp pupillen AC 342 punten. 9e
Marit van Leipsig Meerkamp pupillen AC 281 punten. 19e
Gwen Willems Meerkamp pupillen AC 249 punten. 27e
Rio Linssen Meerkamp pupillen AC 203 punten. 36e
Nina Joosten Meerkamp pupillen AC 146 punten. 43e
 

zondag 21 mei 2017
1e B Competitie Someren
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,65 sec. -0.9m/s 1e 30,90 km/h
Joppe de Brouwer 100 m 12,71 sec. +0.0m/s 18e 28,32 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 12,86 sec. -1.3m/s 19e 27,99 km/h
Tijn Vaessen 200 m 23,00 sec. -1.3m/s 2e 31,30 km/h
Pie Meuwissen 200 m 25,09 sec. -0.4m/s 13e 28,70 km/h
Laurens Handels 800 m 2:16,22 min. 13e 21,14 km/h
Owen van Dijk 110 m Horden 91,4 cm 21,39 sec. -0.2m/s 19e 18,51 km/h
Thies Coenen Kogel 5 kg 12,78 m. 2e
Bjorn van Rijswick Kogel 5 kg 10,30 m. 12e
Thies Coenen Discus 1,5 kg 24,75 m. 14e
Joppe de Brouwer Discus 1,5 kg 21,61 m. 18e
Pit Fiddelaers Discus 1,5 kg 20,62 m. 20e
Stan Ubachs Speer 700 g 41,70 m. 6e
Thies Coenen Speer 700 g 31,22 m. 17e
Joppe de Brouwer Speer 700 g 30,95 m. 18e
Laurens Handels Hoogspringen 1,85 m. 3e
Owen van Dijk Hoogspringen 1,60 m. 15e
Bjorn van Rijswick,
Pie Meuwissen,
Stan Ubachs,
Tijn Vaessen
4x100m 52,93 sec. 27,21 km/h
 
MB
Maud Waajen 100 m 13,86 sec. +0.0m/s 10e 25,97 km/h
Julie van de Wal 100 m 13,89 sec. +0.0m/s 11e 25,92 km/h
Anneke Royakkers 100 m 14,61 sec. +0.0m/s 19e 24,64 km/h
Aberash Douven 100 m 17,20 sec. +0.0e 20,93 km/h
Maud Aretz 200 m 28,69 sec. +0.1m/s 9e 25,10 km/h
Sara Rey 200 m 29,80 sec. +0.1m/s 17e 24,16 km/h
Marlou Knijnenburg 800 m 2:46,75 min. 16e 17,27 km/h
Kimmy Koerts 800 m 3:03,41 min. 22e 15,70 km/h
Liesje Knelissen 100 m Horden 76,2 cm 17,29 sec. -0.4m/s 8e 20,82 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 76,2 cm 19,88 sec. -0.8m/s 17e 18,11 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 76,2 cm 20,01 sec. -0.4m/s 18e 17,99 km/h
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,62 m. 10e
Eefje Helwegen Kogel 3 kg 8,65 m. 15e
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,28 m. 18e
Sabine Boonen Discus 1 kg 27,20 m. 5e
Eefje Helwegen Discus 1 kg 18,19 m. 16e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 17,79 m. 18e
Eefje Helwegen Speer 500 g (vanaf 2008) 25,66 m. 12e
Sara Rey Speer 500 g (vanaf 2008) 25,17 m. 13e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,55 m. 2e
Anneke Royakkers Hoogspringen 1,30 m. 17e
Aberash Douven Hoogspringen 1,10 m. 22e
Maud Aretz,
Sara Rey,
Maud Waajen,
Julie van de Wal
4x100m 53,39 sec. 4e 26,97 km/h
Aberash Douven,
Kimmy Koerts,
Fabienne van den Hombergh,
Anneke Royakkers
4x100m 61,20 sec. 14e 23,53 km/h
 

zaterdag 20 mei 2017
Regiomeisterschaften Aken (D)
MC
Madelief Vaessen 300 m 44,30 sec. 2e 24,38 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 13,27 sec. +1.2m/s 2e 21,70 km/h
 

zaterdag 20 mei 2017
ONK Para Atletiek Terneuzen
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 100 m 20,35 sec. +0.3m/s 1e 17,69 km/h
Desiree Vranken 200 m 37,01 sec. +0.7m/s 1e 19,45 km/h
Desiree Vranken 400 m 1:14,28 sec. 2e 19,39 km/h
 

vrijdag 19 mei 2017
Avond wedstrijd Sittard
JA
Anday Tekle 800 m 2:09,22 min. 2e 22,29 km/h
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 9,00 sec. 2e 24,00 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 12,13 sec. 1e 17,81 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,03 m. 2e
 
MC
Loren Djolo 80 m 10,82 sec. 2e 26,62 km/h
Isa Verberne 80 m 11,39 sec. 4e 25,29 km/h
Isa Verberne Verspringen 4,61 m. 2e
Loren Djolo Verspringen 4,51 m. 3e
 
V35+
Julia Dahmen 800 m 2:26,04 min. 1e 19,72 km/h
 

vrijdag 19 mei 2017
Asterix Baanwedstrijd Eindhoven
MA
Dagmara Killaars 60 m 8,30 sec. -1.7m/s 1e 26,02 km/h
Dagmara Killaars 100 m 13,24 sec. -1.1m/s 2e 27,19 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,25 sec. -2.5m/s 2e 26,42 km/h
Lisanne Baetsen 400 m 69,67 sec. 5e 20,67 km/h
 
Vrouwen
Elise Verhees 400 m 68,91 sec. 4e 20,90 km/h
Maxime Gootzen 400 m 73,25 sec. 7e 19,66 km/h
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 24,54 m. 3e
 
M65+
Jan Titulaer Discus 1 kg 30,98 m. 8e
Frans Klep Discus 1 kg 28,54 m. 10e
 

zaterdag 13 mei 2017
Ter Specke Bokaal Lisse
JA
Guus Winkelmolen 1000 m 2:30,81 min. 19e 23,87 km/h
 

vrijdag 12 mei 2017
Trackmeeting Utrecht
MC
Jane Wanten 800 m 2:37,15 min. 18,33 km/h
Jill Wanten 1500 m 5:14,25 min. 17,18 km/h
 

dinsdag 9 mei 2017
Limbra Baancircuit Helmond
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,47 m. 1e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 12,92 m. 1e
 
MD
Fenne Cantelberg 60 m 9,31 sec. -0.7m/s 4e 23,20 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,39 sec. -0.6m/s 6e 23,00 km/h
Boglarka Kerekgyarto 600 m 1:48,64 min. 3e 19,88 km/h
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,12 m. -0.0m/s 2e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,00 m. +0.2m/s 3e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,60 m. +1.6m/s 5e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,30 m. 1e
Sophie Cantelberg Hoogspringen 1,15 m. 5e
 
MB
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,51 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 9,09 m. 2e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,36 sec. -1.1m/s 1e 26,95 km/h
Dagmara Killaars Verspringen 4,63 m. -0.1m/s 1e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,92 m. 3e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 31,06 m. 4e
 
M60+
Henk van Bakel Kogel 5 kg 10,45 m. 1e
Henk van Bakel Speer 600 g (vanaf 1999) 30,47 m. 3e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,81 m. 2e
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 30,31 m. 4e
 

zondag 7 mei 2017
Kreishammerwurf Leichtlingen(D)
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 46,68 m. 1e
 

zaterdag 6 mei 2017
1e CD Competitie Kerkrade
JD
Christiaan Dahmen 80 m 12,84 sec. -2.0m/s 14e 22,43 km/h
Stijn Wolfhagen 80 m 12,89 sec. -2.0m/s 15e 22,34 km/h
Steven Broere 80 m 13,23 sec. -0.7m/s 19e 21,77 km/h
Stijn Wolfhagen 1000 m 3:39,16 min. 7e 16,43 km/h
Steven Broere 1000 m 3:43,02 min. 10e 16,14 km/h
Christiaan Dahmen 1000 m 3:44,68 min. 11e 16,02 km/h
Steven Broere Speer 400 g 11,59 m. 13e
Stijn Wolfhagen Speer 400 g 9,20 m. 15e
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,20 m. 7e
 
JC
Julian Verkolf 100 m 13,09 sec. -1.6m/s 4e 27,50 km/h
Goos Meuwissen 100 m 13,98 sec. -0.7m/s 10e 25,75 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:21,12 min. 6e 20,41 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:39,69 min. 13e 18,03 km/h
Julian Verkolf 100 m Horden 84,0 cm 19,,29 sec. -1.4m/s 6e 18,95 km/h
Mike Dahmen 100 m Horden 84,0 cm 20,80 sec. -1.4m/s 10e 17,31 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 12,47 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 43,23 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 37,52 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 4,71 m. 5e
Sten Driessen Hoogspringen 1,40 m. 6e
Matyas Kerekgyarto,
Mike Dahmen,
Goos Meuwissen,
Sten Driessen
4x100m 54,29 sec. 5e 26,52 km/h
 
MD
Fenne Cantelberg 60 m 9,19 sec. -0.7m/s 8e 23,50 km/h
Lisanne de Vreede 60 m 9,25 sec. -0.7m/s 10e 23,35 km/h
Sophie Cantelberg 60 m 9,58 sec. -0.7m/s 15e 22,55 km/h
Frauke Classen 60 m 9,74 sec. 18e 22,18 km/h
Eline Konings 60 m 10,24 sec. -1.7m/s 24e 21,09 km/h
Lieke Rijk 1000 m 3:44,78 min. 9e 16,02 km/h
Lisanne de Vreede 1000 m 3:52,07 min. 12e 15,51 km/h
Eline Konings 1000 m 4:07,22 min. 19e 14,56 km/h
Frauke Classen 1000 m 4:07,92 min. 21e 14,52 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 12,45 sec. -2.0m/s 6e 17,35 km/h
Fenne Cantelberg 60 m Horden 76,2 cm 12,74 sec. -0.6m/s 7e 16,95 km/h
Renske Helwegen 60 m Horden 76,2 cm 13,26 sec. -2.0m/s 12e 16,29 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 8,54 m. 5e
Bibi Dohmen Kogel 2 kg 7,88 m. 6e
Bibi Dohmen Discus 0,75 kg 16,36 m. 4e
Lieke Rijk Discus 0,75 kg 14,02 m. 9e
Lieke Rijk Speer 400 g 21,69 m. 2e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,21 m. 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,51 m. 10e
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,20 m. 5e
Renske Helwegen Hoogspringen 1,20 m. 5e
Frauke Classen Hoogspringen 1,20 m. 5e
Eline Konings Hoogspringen 1,15 m. 12e
Fenne Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Sopie Cantelberg,
Boglarka Kerekgyarto
4x60m 35,25 sec. 3e 24,51 km/h
 
MC
Loren Djolo 80 m 10,90 sec. -0.8m/s 2e 26,42 km/h
Isa Verberne 80 m 11,50 sec. -0.8m/s 9e 25,04 km/h
Jane Wanten 80 m 11,81 sec. -2.3m/s 14e 24,39 km/h
Jill Wanten 800 m 2:31,31 min. 5e 19,03 km/h
Jane Wanten 800 m 2:37,85 min. 10e 18,25 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 13,60 sec. -1.4m/s 2e 21,18 km/h
Jill Wanten 80 m Horden 76,2 cm 15,82 sec. 9e 18,20 km/h
Nina Vijgen 80 m Horden 76,2 cm 17,53 sec. -0.4m/s 16e 16,43 km/h
Mirte van Dooren Kogel 3 kg 7,10 m. 7e
Ella Meuwissen Discus 1 kg 23,54 m. 2e
Mirte van Dooren Discus 1 kg 16,68 m. 9e
Isa Verberne Verspringen 4,45 m. 4e
Nina Vijgen Verspringen 3,74 m. 15e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,35 m. 8e
Mirte van Dooren Hoogspringen 1,25 m. 12e
Madelief Vaessen,
Loren Djolo,
Isa Verberne,
Jane Wanten
4x80m 42,71 sec. 1e 26,97 km/h
 

dinsdag 2 mei 2017
Circuit 14 Eindhoven
Vrouwen
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 26,22 m. 5e