Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 29 oktober 2016
Werp 5 kamp Zutphen
M65+
Jan Titulaer Kogel 5 kg 10,14 m.
Jan van Hooft Kogel 5 kg 8,68 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 41,52 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 31,94 m.
Jan Titulaer Speer 600 g (vanaf 1999) 29,11 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 27,42 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 5 kg 36,34 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 29,19 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 9,08 kg 14,77 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 11,52 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M65 3393 punten 3e
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3083 punten 5e
 

zaterdag 29 oktober 2016
Douwe Smit Trofee Roermond
JC
Thies Coenen Kogel 5 kg 11,91 m. 2e
Thies Coenen Discus 1,5 kg 28,30 m. 4e
 
JB
Anday Tekle Speer 700 g 39,73 m. 4e
 
MC
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,07 m. 3e
Fabiënne van den Hombergh Speer 500 g (vanaf 2008) 16,92 m. 4e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 44,62 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 30,44 m. 4e
 
MB
Sabine Boonen Kogel 3 kg 9,62 m. 1e
Sabine Boonen Speer 500 g (vanaf 2008) 23,61 m. 3e
Sara Rey Kogelslingeren 3 kg 39,80 m. 2e
Sabine Boonen Kogelslingeren 3 kg 30,69 m. 3e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,00 m. 4e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 8,18 m. 5e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,67 m. 3e
Driek Sampers Speer 800 g (vanaf 1986) 42,93 m. 2e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 25,92 m. 5e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,40 m. 1e
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 40,68 m. 1e
 

zaterdag 22 oktober 2016
Herfstwerpen Rotterdam
M70+
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 40,68 m.
Frans de Laat Gewichtwerpen 7,26 kg 15,16 m.
 

zondag 16 oktober 2016
werpvijfkamp Sint Niklaas (B)
M65+
Jan Titulaer Kogel 5 kg 10,65 m.
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,57 m.
Frans Klep Kogel 5 kg 7,81 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,92 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 33,34 m.
Frans Klep Discus 1 kg 27,23 m.
Jan Titulaer Speer 600 g (vanaf 1999) 27,96 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 26,37 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 24,00 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 5 kg 34,20 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 31,07 m.
Frans Klep Kogelslingeren 5 kg 20,90 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 9,08 kg 13,69 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 12,05 m.
Frans Klep Gewichtwerpen 9,08 kg 8,32 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3332 punten 1e
Jan Titulaer Werp 5-kamp M65 3322 punten 2e
Frans Klep Werp 5-kamp M65 2199 punten 4e
 

zondag 16 oktober 2016
ZNK Junioren B Best
JB
Tijn Vaessen 400 m 55,10 sec. 2e 26,13 km/h
 

zondag 9 oktober 2016
Sprint Werpfestival 2016 Breda
JD
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,60 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 30,70 m. 2e
Goos Meuwissen Speer 400 g 33,98 m. 4e
 
JC
Thies Coenen Kogel 4 kg 11,84 m. 3e
Thies Coenen Discus 1 kg 31,62 m. 5e
 
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 44,46 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 28,99 m. 3e
Eefje Helwegen Kogelslingeren 3 kg 22,34 m. 4e
 
M70+
Frans de Laat Kogel 4 kg 13,76 m.
Frans de Laat Discus 1 kg 37,04 m.
Frans de Laat Speer 500 g (vanaf 2008) 25,15 m.
Frans de Laat Kogelslingeren 4 kg 38,50 m.
Frans de Laat Gewichtwerpen 7,26 kg 14,91 m.
Frans de Laat Werp 5-kamp M70 3866 punten 1e
 

maandag 3 oktober 2016
werpwedstrijd Gladbeck (D)
M50+
Peter Holthuijsen Kogel 6 kg 12,53 m. 1e
Peter Holthuijsen Discus 1,5 kg 41,92 m. 1e
 

zaterdag 1 oktober 2016
Abschlusswerfertag Ubach-Palenberg (D)
M50+
Peter Holthuijsen Kogel 6 kg 12,71 m. 1e
 
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,63 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,30 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,34 m. 1e
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 28,31 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 32,38 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 12,75 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3379 punten 1e
 

zaterdag 24 september 2016
Clubkampioenschappen Roermond
JPA
Dave Damen 60m AC 9,8 sec. 22,04 km/h
Dave Damen 60m hrd AC 10,9 sec. 19,82 km/h
Dave Damen Meters maken 6min AC 1475,00 m.
Dave Damen Kogelstoten 2kg AC 7,20 m
Dave Damen Vortex werpen AC 29,50 m.
Dave Damen Verspringen AC 3,75 m.
Dave Damen Polstok verspringen AC 4,15 m.
Dave Damen Meerkamp pupillen AC 474 punten. 1e
 
MPC
Amy Damen 40m AC 7,3 sec. 19,73 km/h
Amy Damen 40m hrd AC 8,00 sec. 18,00 km/h
Amy Damen Meters maken 4min AC 1000,00 m.
Amy Damen Kogelstoten 2kg AC 5,20 m
Amy Damen Vortex werpen AC 15,00 m.
Amy Damen Verspringen AC 3,15 m.
Amy Damen Hurk Hoogspringen AC 0,90 m
Amy Damen Meerkamp pupillen AC 580 punten. 1e
 
MPA
Yelisabeth van Eldik 60 m 10,65 sec. +0.3m/s 20,28 km/h
Yelisabeth van Eldik 800 m 3:10,34 min. 15,13 km/h
Yelisabeth van Eldik Discus 0,75 kg 10,87 m.
 
JD
Goos Meuwissen 80 m 11,40 sec. 25,26 km/h
Matyas Kerekgyarto 80 m 11,78 sec. 24,45 km/h
Mike Dahmen 80 m 12,11 sec. 23,78 km/h
Stef Verheijen 80 m 12,16 sec. 23,68 km/h
Stijn Wolfhagen 80 m 13,36 sec. 21,56 km/h
Tom Obbens 80 m 14,18 sec. 20,31 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:42,32 min. 17,74 km/h
Goos Meuwissen 800 m 2:49,11 min. 17,03 km/h
Stijn Wolfhagen 800 m 2:58,64 min. 16,12 km/h
Stef Verheijen 800 m 3:04,17 min. 15,64 km/h
Matyas Kerekgyarto 800 m 3:09,65 min. 15,19 km/h
Tom Obbens 800 m 3:18,59 min. 14,50 km/h
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 26,23 m.
Goos Meuwissen Discus 1 kg 19,51 m.
Mike Dahmen Discus 1 kg 15,71 m.
Stijn Wolfhagen Discus 1 kg 12,66 m.
Stef Verheijen Discus 1 kg 12,31 m.
Tom Obbens Discus 1 kg 10,35 m.
Goos Meuwissen Hoogspringen 1,30 m.
Mike Dahmen Hoogspringen 1,30 m.
Stef Verheijen Hoogspringen 1,25 m.
Matyas Kerekgyarto Hoogspringen 1,15 m.
Stijn Wolfhagen Hoogspringen 1,05 m.
Tom Obbens Hoogspringen 1,00 m.
 
JC
Julian Verkolf 100 m 13,12 sec. 27,44 km/h
Thies Coenen 100 m 14,11 sec. 25,51 km/h
Edin Hamulic 100 m 14,26 sec. 25,25 km/h
Sten Driessen 100 m 14,45 sec. 24,91 km/h
Nassim Jakhjoukh 100 m 14,70 sec. 24,49 km/h
Gabriel van Mierlo 100 m 15,33 sec. 23,48 km/h
Soto Zizikas 100 m 15,70 sec. 22,93 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:24,11 min. 19,98 km/h
Siem Winkelmolen 800 m 2:30,35 min. 19,16 km/h
Nassim Jakhjoukh 800 m 2:44,88 min. 17,47 km/h
Soto Zizikas 800 m 3:00,14 min. 15,99 km/h
Edin Hamulic 800 m 3:00,42 min. 15,96 km/h
Sten Driessen 800 m 3:04,44 min. 15,61 km/h
Gabriel van Mierlo 800 m 3:04,76 min. 15,59 km/h
Thies Coenen 800 m 3:24,15 min. 14,11 km/h
Thies Coenen Discus 1 kg 38,82 m.
Gabriel van Mierlo Discus 1 kg 19,12 m.
Sten Driessen Discus 1 kg 18,00 m.
Soto Zizikas Discus 1 kg 17,84 m.
Julian Verkolf Discus 1 kg 16,60 m.
Nassim Jakhjoukh Discus 1 kg 16,51 m.
Edin Hamulic Discus 1 kg 12,67 m.
Sten Driessen Hoogspringen 1,45 m.
Julian Verkolf Hoogspringen 1,40 m.
Gabriel van Mierlo Hoogspringen 1,40 m.
Edin Hamulic Hoogspringen 1,35 m.
Thies Coenen Hoogspringen 1,30 m.
Nassim Jakhjoukh Hoogspringen 1,30 m.
Soto Zizikas Hoogspringen 1,15 m.
 
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,94 sec. 30,15 km/h
Thijs de Vlieger 100 m 12,75 sec. 28,24 km/h
Owen van Dijk 100 m 12,91 sec. 27,89 km/h
Thomas Brouns 100 m 12,99 sec. 27,71 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 13,08 sec. 27,52 km/h
Pit Fiddelaers 100 m 13,26 sec. 27,15 km/h
Stan Ubachs 100 m 13,36 sec. 26,95 km/h
Joppe de Brouwer 100 m 13,36 sec. 26,95 km/h
Anday Tekle 100 m 13,54 sec. 26,59 km/h
Anday Tekle 800 m 2:14,46 min. 21,42 km/h
Stan Ubachs 800 m 2:17,05 min. 21,01 km/h
Tijn Vaessen 800 m 2:20,80 min. 20,45 km/h
Pit Fiddelaers 800 m 2:24,95 min. 19,87 km/h
Thomas Brouns 800 m 2:29,82 min. 19,22 km/h
Bjorn van Rijswick 800 m 2:44,45 min. 17,51 km/h
Owen van Dijk 800 m 2:55,94 min. 16,37 km/h
Isayas Kesete Mezenger 5000 m 18:37,84 min. 16,10 km/h
Nick Wanten 5000 m 20:04,31 min. 14,95 km/h
Tijn Vaessen Discus 1,5 kg 24,95 m.
Pit Fiddelaers Discus 1,5 kg 23,90 m.
Stan Ubachs Discus 1,5 kg 21,78 m.
Bjorn van Rijswick Discus 1,5 kg 21,21 m.
Thomas Brouns Discus 1,5 kg 19,71 m.
Anday Tekle Discus 1,5 kg 19,42 m.
Owen van Dijk Discus 1,5 kg 14,26 m.
Tijn Vaessen Hoogspringen 1,60 m.
Pit Fiddelaers Hoogspringen 1,55 m.
Thomas Brouns Hoogspringen 1,50 m.
Owen van Dijk Hoogspringen 1,50 m.
Stan Ubachs Hoogspringen 1,35 m.
Bjorn van Rijswick Hoogspringen 1,35 m.
Anday Tekle Hoogspringen 1,25 m.
 
JA
Tarik Chaatouf 100 m 11,65 sec. 30,90 km/h
Habtom Kesete Gerezgiheir 100 m 14,30 sec. 25,17 km/h
Guus Winkelmolen 800 m 2:01,23 min. 23,76 km/h
Tarik Chaatouf 800 m 2:06,69 min. 22,73 km/h
Habtom Kesete Gerezgiheir 800 m 2:24,92 min. 19,87 km/h
Habtom Kesete Gerezgiheir 5000 m 18:37,28 min. 16,11 km/h
Tarik Chaatouf Discus 1,75 kg 22,26 m.
Habtom Kesete Gerezgiheir Discus 1,75 kg 13,43 m.
Tarik Chaatouf Hoogspringen 1,55 m.
 
MD
Isa Verberne 60 m 8,83 sec. -0.1m/s 24,46 km/h
Loren Djolo 60 m 9,09 sec. -0.1m/s 23,76 km/h
Jane Wanten 60 m 9,23 sec. -0.1m/s 23,40 km/h
Jill Wanten 60 m 9,45 sec. -0.1m/s 22,86 km/h
Nina Vijgen 60 m 9,62 sec. -0.1m/s 22,45 km/h
Lisanne de Vreede 60 m 9,69 sec. -0.1m/s 22,29 km/h
Renske Helwegen 60 m 9,79 sec. -0.1m/s 22,06 km/h
Lieke Rijk 60 m 9,83 sec. -0.1m/s 21,97 km/h
Bibi Dohmen 60 m 9,91 sec. -0.1m/s 21,80 km/h
Frauke Classen 60 m 10,09 sec. -0.1m/s 21,41 km/h
Sam Nijssen 60 m 10,11 sec. -0.1m/s 21,36 km/h
Loeke Deckers 60 m 10,20 sec. +0.3m/s 21,18 km/h
Aafke Bens 60 m 10,30 sec. -0.1m/s 20,97 km/h
Isabelle van Mierlo 60 m 10,48 sec. +0.3m/s 20,61 km/h
Eline Konings 60 m 10,72 sec. +0.3m/s 20,15 km/h
Maja Geraads 60 m 11,81 sec. +0.3m/s 18,29 km/h
Rosalyn van Eldik 80 m 13,54 sec. 21,27 km/h
Jill Wanten 800 m 2:39,59 min. 18,05 km/h
Loren Djolo 800 m 2:41,45 min. 17,84 km/h
Jane Wanten 800 m 2:46,60 min. 17,29 km/h
Ilse de Bouter 800 m 2:46,76 min. 17,27 km/h
Isa Verberne 800 m 2:59,12 min. 16,08 km/h
Lisanne de Vreede 800 m 3:05,45 min. 15,53 km/h
Renske Helwegen 800 m 3:06,38 min. 15,45 km/h
Bibi Dohmen 800 m 3:07,41 min. 15,37 km/h
Rosalyn van Eldik 800 m 3:08,26 min. 15,30 km/h
Lieke Rijk 800 m 3:10,23 min. 15,14 km/h
Isabelle van Mierlo 800 m 3:12,93 min. 14,93 km/h
Loeke Deckers 800 m 3:13,33 min. 14,90 km/h
Sam Nijssen 800 m 3:16,39 min. 14,66 km/h
Eline Konings 800 m 3:19,56 min. 14,43 km/h
Frauke Classen 800 m 3:20,57 min. 14,36 km/h
Aafke Bens 800 m 3:20,93 min. 14,33 km/h
Nina Vijgen 800 m 3:22,52 min. 14,22 km/h
Bibi Dohmen Discus 0,75 kg 20,06 m.
Jane Wanten Discus 0,75 kg 14,59 m.
Sam Nijssen Discus 0,75 kg 14,43 m.
Renske Helwegen Discus 0,75 kg 14,19 m.
Jill Wanten Discus 0,75 kg 13,39 m.
Lieke Rijk Discus 0,75 kg 13,21 m.
Loren Djolo Discus 0,75 kg 12,78 m.
Frauke Classen Discus 0,75 kg 12,33 m.
Isa Verberne Discus 0,75 kg 12,04 m.
Lisanne de Vreede Discus 0,75 kg 11,54 m.
Eline Konings Discus 0,75 kg 11,54 m.
Isabelle van Mierlo Discus 0,75 kg 10,00 m.
Aafke Bens Discus 0,75 kg 9,65 m.
Nina Vijgen Discus 0,75 kg 9,59 m.
Loeke Deckers Discus 0,75 kg 8,70 m.
Rosalyn van Eldik Discus 1 kg 11,09 m.
Isa Verberne Hoogspringen 1,35 m.
Loren Djolo Hoogspringen 1,35 m.
Jill Wanten Hoogspringen 1,30 m.
Renske Helwegen Hoogspringen 1,25 m.
Nina Vijgen Hoogspringen 1,20 m.
Bibi Dohmen Hoogspringen 1,20 m.
Eline Konings Hoogspringen 1,15 m.
Sam Nijssen Hoogspringen 1,15 m.
Lisanne de Vreede Hoogspringen 1,15 m.
Lieke Rijk Hoogspringen 1,15 m.
Frauke Classen Hoogspringen 1,10 m.
Loeke Deckers Hoogspringen 1,10 m.
Jane Wanten Hoogspringen 1,10 m.
Rosalyn van Eldik Hoogspringen 1,10 m.
Isabelle van Mierlo Hoogspringen 1,05 m.
 
MC
Julie van de Wal 80 m 11,09 sec. 25,97 km/h
Madelief Vaessen 80 m 11,38 sec. 25,31 km/h
Naoki Hermans 80 m 11,52 sec. 25,00 km/h
Amber de Graaff 80 m 11,69 sec. 24,64 km/h
Georgina Schmitz 80 m 11,71 sec. 24,59 km/h
Anneke Royakkers 80 m 12,18 sec. 23,65 km/h
Josje Janssen 80 m 12,29 sec. 23,43 km/h
Kimmy Koerts 80 m 12,48 sec. 23,08 km/h
Eefje Helwegen 80 m 12,50 sec. 23,04 km/h
Sanderijn van Loosdrecht 80 m 12,78 sec. 22,54 km/h
Ella Meuwissen 80 m 12,95 sec. 22,24 km/h
Vere Lammers 80 m 13,07 sec. 22,04 km/h
Anouk Cox 80 m 13,30 sec. 21,65 km/h
Janneke Bakema 80 m 13,56 sec. 21,24 km/h
Marloe Stroeken 80 m 13,72 sec. 20,99 km/h
Fabiënne van den Hombergh 80 m 13,72 sec. 20,99 km/h
Linda Wassen 80 m 13,76 sec. 20,93 km/h
Madelief Vaessen 800 m 2:58,31 min. 16,15 km/h
Julie van de Wal 800 m 3:00,06 min. 15,99 km/h
Kimmy Koerts 800 m 3:00,19 min. 15,98 km/h
Naoki Hermans 800 m 3:00,91 min. 15,92 km/h
Eefje Helwegen 800 m 3:05,71 min. 15,51 km/h
Amber de Graaff 800 m 3:10,61 min. 15,11 km/h
Linda Wassen 800 m 3:11,23 min. 15,06 km/h
Josje Janssen 800 m 3:12,62 min. 14,95 km/h
Vere Lammers 800 m 3:14,64 min. 14,80 km/h
Georgina Schmitz 800 m 3:18,50 min. 14,51 km/h
Anneke Royakkers 800 m 3:20,86 min. 14,34 km/h
Marloe Stroeken 800 m 3:21,43 min. 14,30 km/h
Janneke Bakema 800 m 3:26,26 min. 13,96 km/h
Fabiënne van den Hombergh 800 m 3:36,95 min. 13,27 km/h
Ella Meuwissen Discus 1 kg 21,92 m.
Anneke Royakkers Discus 1 kg 18,19 m.
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 16,64 m.
Eefje Helwegen Discus 1 kg 16,64 m.
Madelief Vaessen Discus 1 kg 15,70 m.
Georgina Schmitz Discus 1 kg 15,40 m.
Anouk Cox Discus 1 kg 15,10 m.
Amber de Graaff Discus 1 kg 14,79 m.
Janneke Bakema Discus 1 kg 13,79 m.
Josje Janssen Discus 1 kg 13,50 m.
Naoki Hermans Discus 1 kg 13,08 m.
Kimmy Koerts Discus 1 kg 12,25 m.
Julie van de Wal Discus 1 kg 11,93 m.
Marloe Stroeken Discus 1 kg 11,44 m.
Sanderijn van Loosdrecht Discus 1 kg 11,15 m.
Vere Lammers Discus 1 kg 10,71 m.
Linda Wassen Discus 1 kg 9,32 m.
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,40 m.
Janneke Bakema Hoogspringen 1,30 m.
Georgina Schmitz Hoogspringen 1,30 m.
Julie van de Wal Hoogspringen 1,30 m.
Naoki Hermans Hoogspringen 1,25 m.
Anneke Royakkers Hoogspringen 1,25 m.
Ella Meuwissen Hoogspringen 1,25 m.
Vere Lammers Hoogspringen 1,25 m.
Amber de Graaff Hoogspringen 1,20 m.
Sanderijn van Loosdrecht Hoogspringen 1,20 m.
Linda Wassen Hoogspringen 1,15 m.
Fabiënne van den Hombergh Hoogspringen 1,15 m.
Josje Janssen Hoogspringen 1,15 m.
Kimmy Koerts Hoogspringen 1,15 m.
Eefje Helwegen Hoogspringen 1,15 m.
Marloe Stroeken Hoogspringen 1,05 m.
 
MB
Maud Waajen 100 m 13,85 sec. 25,99 km/h
Liesje Knelissen 100 m 13,87 sec. 25,96 km/h
Maud Aretz 100 m 14,18 sec. 25,39 km/h
Marlou Knijnenburg 100 m 14,36 sec. 25,07 km/h
Sara Rey 100 m 14,57 sec. 24,71 km/h
Romy van Gessel 100 m 15,15 sec. 23,76 km/h
Emmelijn van Eldik 100 m 15,29 sec. 23,54 km/h
Steffie Bosboom 100 m 16,06 sec. 22,42 km/h
Sabine Boonen 100 m 16,33 sec. 22,05 km/h
Marlou Knijnenburg 800 m 2:41,85 min. 17,79 km/h
Maud Aretz 800 m 2:52,66 min. 16,68 km/h
Sara Rey 800 m 2:57,53 min. 16,22 km/h
Romy van Gessel 800 m 2:57,78 min. 16,20 km/h
Emmelijn van Eldik 800 m 3:00,84 min. 15,93 km/h
Liesje Knelissen 800 m 3:02,42 min. 15,79 km/h
Maud Waajen 800 m 3:12,07 min. 14,99 km/h
Sabine Boonen 800 m 3:38,58 min. 13,18 km/h
Steffie Bosboom 800 m 3:41,54 min. 13,00 km/h
Sabine Boonen Discus 1 kg 27,93 m.
Liesje Knelissen Discus 1 kg 20,31 m.
Maud Waajen Discus 1 kg 18,38 m.
Sara Rey Discus 1 kg 17,90 m.
Steffie Bosboom Discus 1 kg 16,44 m.
Romy van Gessel Discus 1 kg 14,55 m.
Maud Aretz Discus 1 kg 14,42 m.
Marlou Knijnenburg Discus 1 kg 11,86 m.
Emmelijn van Eldik Discus 1 kg 10,62 m.
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m.
Liesje Knelissen Hoogspringen 1,40 m.
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,40 m.
Maud Waajen Hoogspringen 1,35 m.
Maud Aretz Hoogspringen 1,35 m.
Sara Rey Hoogspringen 1,35 m.
Romy van Gessel Hoogspringen 1,25 m.
Sabine Boonen Hoogspringen 1,15 m.
Emmelijn van Eldik Hoogspringen 1,10 m.
 
MA
Luca Bopp 100 m 15,06 sec. 23,90 km/h
Luca Bopp 800 m 3:40,15 min. 13,08 km/h
Luca Bopp Discus 1 kg 15,20 m.
Luca Bopp Hoogspringen 1,25 m.
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,08 sec. 29,80 km/h
Alain Dijkstra 100 m 12,44 sec. 28,94 km/h
Jorick Horstermans 100 m 14,13 sec. 25,48 km/h
Bart Zijlstra 100 m 15,85 sec. 22,71 km/h
Fabian Buijzen 800 m 2:16,28 min. 21,13 km/h
Jorick Horstermans 800 m 2:35,15 min. 18,56 km/h
Alain Dijkstra 800 m 2:43,83 min. 17,58 km/h
Bart Zijlstra 800 m 3:05,10 min. 15,56 km/h
Joost Heltzel 5000 m 19:27,71 min. 15,41 km/h
Guido Klaassen 5000 m 19:30,94 min. 15,37 km/h
Johan van de Mortel 5000 m 23:49,45 min. 12,59 km/h
Jorick Horstermans Discus 2 kg 25,08 m.
Alain Dijkstra Discus 2 kg 23,02 m.
Bart Zijlstra Discus 2 kg 21,07 m.
Fabian Buijzen Discus 2 kg 19,13 m.
Fabian Buijzen Hoogspringen 1,70 m.
Alain Dijkstra Hoogspringen 1,55 m.
Jorick Horstermans Hoogspringen 1,30 m.
Bart Zijlstra Hoogspringen 1,20 m.
 
Vrouwen
Denice Geraedts 100 m 15,79 sec. 22,80 km/h
Daisy Ackema 100 m 16,42 sec. 21,92 km/h
Monika Goralska 100 m 17,75 sec. 20,28 km/h
Daisy Ackema 800 m 3:40,61 min. 13,05 km/h
Denice Geraedts 800 m 3:55,53 min. 12,23 km/h
Monika Goralska 800 m 4:00,82 min. 11,96 km/h
Denice Geraedts Discus 1 kg 21,59 m.
Monika Goralska Discus 1 kg 18,88 m.
Daisy Ackema Discus 1 kg 17,18 m.
Denice Geraedts Hoogspringen 1,20 m.
Daisy Ackema Hoogspringen 1,20 m.
Monika Goralska Hoogspringen 1,05 m.
 
M35+
Remco Stribos 100 m 14,57 sec. 24,71 km/h
Remco Stribos 800 m 2:32,00 min. 18,95 km/h
Chris Steuns 5000 m 20:57,33 min. 14,32 km/h
Michael Hoffmann 5000 m 26:08,35 min. 11,48 km/h
Remco Stribos Discus 2 kg 18,73 m.
Remco Stribos Hoogspringen 1,25 m.
 
M40+
René Vaessen 100 m 12,69 sec. 28,37 km/h
René Vaessen 800 m 2:38,31 min. 18,19 km/h
René Vaessen Discus 2 kg 16,44 m.
René Vaessen Hoogspringen 1,35 m.
 
M45+
Ric Reulen 5000 m 22:14,77 min. 13,49 km/h
 
M50+
Henk Frederix 5000 m 23:58,77 min. 12,51 km/h
Joop Rikumahu 5000 m 28:17,48 min. 10,60 km/h
 
M55+
Rob Wolters 5000 m 20:22,30 min. 14,73 km/h
Lex Hoefnagels 5000 m 23:52,00 min. 12,57 km/h
Peter van der Zander 5000 m 25:53,23 min. 11,59 km/h
 
V35+
Julia Dahmen 5000 m 19:52,42 min. 15,10 km/h
Sonja Cantelberg-Schroën 5000 m 24:21,10 min. 12,32 km/h
 
V50+
Monique Kerpen 5000 m 24:48,05 min. 12,10 km/h
 

zaterdag 17 september 2016
27e Schuler Meeting Landgraaf
JD
Goos Meuwissen 80 m 11,42 sec. -0.9m/s 5e 25,22 km/h
Matyas Kerekgyarto 80 m 12,18 sec. -1.3m/s 16e 23,65 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,90 m. 1e
Goos Meuwissen Verspringen 4,44 m. 5e
 
JC
Ike Gerrits 100 m 13,11 sec. -0.6m/s 10e 27,46 km/h
Julian Verkolf 100 m 13,41 sec. -1.2m/s 13e 26,85 km/h
Julian Verkolf 800 m 2:24,74 min. 10e 19,90 km/h
Ike Gerrits Verspringen 4,73 m. 11e
Sten Driessen Verspringen 4,54 m. 12e
Sten Driessen Hoogspringen 1,45 m. 12e
 
MD
Isa Verberne 60 m 9,06 sec. -1.7m/s 9e 23,84 km/h
Jane Wanten 60 m 9,32 sec. -2.3m/s 4e 23,18 km/h
Jill Wanten 1000 m 3:25,70 min. 3e 17,50 km/h
Jane Wanten 1000 m 3:42,11 min. 6e 16,21 km/h
Isa Verberne Verspringen 4,51 m. 4e
Jill Wanten Verspringen 3,71 m. 17e
 
MC
Julie van de Wal 80 m 11,48 sec. -0.6m/s 15e 25,09 km/h
Madelief Vaessen 80 m 11,51 sec. -0.9m/s 16e 25,02 km/h
Ella Meuwissen Kogel 3 kg 9,04 m. 6e
Julie van de Wal Verspringen 4,30 m. 12e
Ella Meuwissen Verspringen 3,58 m. 15e
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,45 m. 11e
 

vrijdag 16 september 2016
Trackmeeting 3 Wageningen
JA
Guus Winkelmolen 1500 m 4:09,24 min. 1e 21,67 km/h
 

woensdag 14 september 2016
Paralympics Rio de Janeiro (Bra)
T34 Wheeler Vrouwen
Desiree Vranken 400 m 64,11 sec. 5e 22,46 km/h
 

zondag 4 september 2016
D-Spelen Amsterdam
JD
Matyas Kerekgyarto Kogel 3 kg 12,03 m. 5e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 29,25 m. 7e
Goos Meuwissen Speer 400 g 34,40 m. 9e
 
MD
Isa Verberne 150 m 22,95 sec. +0.0m/s 31e 23,53 km/h
Jane Wanten 1000 m 3:44,18 min. 34e 16,06 km/h
Jill Wanten 1000m Hindernis 3:44,04 min. 8e 16,07 km/h
Isa Verberne Verspringen 4,53 m. +2.0m/s 6e
 

zaterdag 3 september 2016
Keuze Meerkamp Deventer
JB
Tijn Vaessen 100 m 11,90 sec. +1.0m/s 2e 30,25 km/h
Tijn Vaessen 110 m Horden 91,4 cm 19,29 sec. -0.5m/s 4e 20,53 km/h
Tijn Vaessen Verspringen 5,45 m. 3e
 
MC
Madelief Vaessen 80 m 11,35 sec. +1.7m/s 3e 25,37 km/h
Madelief Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 13,76 sec. +0.4m/s 2e 20,93 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,19 m. 4e
 

zaterdag 3 september 2016
Werpersdag Kerkrade
MC
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 8,21 m. 3e
Fabiënne van den Hombergh Discus 1 kg 12,92 m. 3e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 28,29 m. 1e
 

zaterdag 3 september 2016
C Interland Gladbeck (D)
MC
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 45,10 m. 1e
 

vrijdag 2 september 2016
Trackmeeting 6 Utrecht
JB
Thom Reynders 1000 m 2:44,65 min. 21,86 km/h
Anday Tekle 1000 m 3:02,44 min. 19,73 km/h
 
JA
Guus Winkelmolen 1000 m 2:33,80 min. 23,41 km/h